TV LED Samsung UE40J5200 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TV LED Samsung UE40J5200 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Telewizor SAMSUNG UE40J5200. Klasa energetyczna A+
1499.00
Saturn
Telewizor SAMSUNG UE40J5200. Klasa energetyczna A+
1499.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 40 "
Rozdzielczość 1080p - Full HD
Funkcje DLNA, WiFi, Smart TV
Częstotliwość odświeżania 200 Hz
Format obrazu 16/9
Złącza HDMI 2
Złącza USB 1
Szerokość 109.8 cm
Pobór mocy 42 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0.3 W
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-T

Opis

J5200 Wybrane właściwości i funkcje Rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli Dobra jakość obrazu Wide Color Enhancer Dobra jakość dźwięku Filmy i seriale VOD Poznaj lepiej J5200 Full HD | Wyższy poziom realizmu obrazu Full HD w zdecydowany sposób wznosi jakość i ostrość obrazu dzięki dwukrotnie pokaźniejszej rozdzielczości typowe telewizory HD.

Telewizor dysponuje istotnie szerszą paletą kolorów, a żywe, soczyste oraz bardziej precyzyjna dynamika obrazu dostarczają rozrywki o wyższym poziomie realizmu. Wide Color Enhancer Plus | Lepszy obraz dzięki aktywnym kolorom za pomocą progresywnego algorytmu, funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus poszerza gamę kolorystyczną i zwiększa liczbę odcieni o zbliżonej tonacji, np.

błękity i zielenie nie będą blaknąć, ani się przenikać. Uzyskujesz ładny, wielobarwny obraz z bogatymi kolorami i szeroką paletą odcieni. DCR | Kontrast dynamiczny Mega Kontrast dynamiczny Mega wspiera wyświetlanie kolorów i jasność, optymalizując poziomy czerni i bieli.

dzięki czemu zobaczysz na ekranie więcej szczegółów i detali. Hyper Real Picture Engine | Optymalizacja w czasie rzeczywistym innowacyjny, produktywny i dopracowany w każdym szczególe silnik Hyper Real Engine udoskonala obrazy w wysokiej rozdzielczości HD i dba o pełne wykorzystanie współpracujących technologii w celu uzyskania najkorzystniejszego efektu dla użytkownika.

Tryby ekranu | Łatwo przypasuj ustawienia obrazu do tego, co oglądasz Dzięki predefiniowanym trybom ekranu w przystępny sposób można przypasować ustawienia obrazu do oglądanych treści. Samoczynne ustawienia oferują zmiany jasności ekranu, wyostrzenia obrazu, a także powiększenie podświetlenia, kontrastu i nasycenia barw.

Więcej realizmu, więcej emocji. Filmy bezpośrednio z USB | Dziel się z rodziną i przyjaciółmi Po prostu podłącz przenośną pamięć USB bezpośrednio do telewizora, a wszystkie treści pojawią się na ekranie bez zbędnych czynności.

Od teraz masz nieskomplikowany dostęp do najróżniejszych zasobów wprost ze swojego telewizora. Jakość obrazu Picture Quality Index to wartość stosowana poprzez markę Samsung do określenia jakości obrazu, która uwzględnia detale, typ ekranu, kolor, jasność, czerń, ruch.

PQI 200 oznacza prawidłową jakość obrazu. Cyfrowej jakości dźwięk Dolby Digital & DTS Studio Sound™ dostarczą wysokiej jakości dźwięk bez względu na jego źródło. Dzięki zaimplementowanemu systemowi audio Twój telewizor łączy dobrej jakości obrazy z dźwiękiem klasy DTS Premium Sound.

Wzornictwo Wzornictwo Slim Edge Mold* | ciekawe uzupełnienie wnętrza Smukła obudowa w odcieniu czarnym Wąska ramka i podstawa Mini Arc zastosowana obsługa WLAN** - łączenie się z Internetem bez zbędnych kabli i maszyn zewnętrznych * Nie dotyczy TV 58", ten model posiada wzornictwo High Glossy** Model 58" nie wbudowanej obsługi WLAN Sterowanie i aplikacje w Twoim telewizorze Samsung Smart TV Quick ConnectWspółdzielenie ekranu sprzętów mobilnych z telewizorem Smart Hub 2015 ekskluzywna aplikacja Strefa VOD UHD z filmami w jakości 4K Aplikacje w j.

polskim m.in. Fason życia, gry, sport, edukacja lubiane aplikacje m.in. Skype, YouTube, Eurosport, Fitness VOD Wszystkie Twoje aplikacje w jednym miejscu łatwe pobieranie nowych aplikacji Funkcje specjalne instynktowne menu nawigacyjne na dole ekranu Płynne przełączaniemiędzy ekranami Odtwarzanie filmów z USB Używaj smartfona jako pilota Przeczytaj pełen opis Smart Hub - nieskomplikowany dostęp do najnowszych filmów, seriali i asygnowanych aplikacji kupując telewizor Samsung uzyskujesz nieskomplikowany dostęp do aplikacji, w tym asygnowanych tylko na platformę Samsung.

Od teraz nie Ci trzeba już dopełniającego dekodera. Wszystko sprowadza się do pytania, jaką teraz wybrać aplikację.[1] luksusowa aplikacja Strefa VOD UHD z filmami w jakości 4K UHD, stale poszerzająca swoją ofertę.

unikatowe produkcje "na żądanie", także w jakości UHD. Wybieraj pomiędzy wieloma internetowymi dostawcami, w dowolnym czasie i twórz własny program telewizyjny. Oglądaj filmy, teledyski, a choćby filmy IMAX 3D.

Skorzystaj z dostępu do kilkunastu tysięcy tytułów, w tym części całkowicie za darmo! Panel gier oferuje dostęp do ekscytującej rozrywki dla użytkowników w każdym wieku i stopniu zaawansowania - wszystko dopasowane do ekranu wysokiej rozdzielczości.

Łatwe i szybkie współdzielenie treści maszyn przenośnych z telewizorem Samsung oferuje kilka możliwości udostępniania treści pomiędzy urządzeniami przenośnymi a telewizorem: Screen Mirroring – przenoszenie ekranu sprzętów mobilnych wprost na pokaźny wyświetlacz Twojego telewizora.

Oglądaj komfortowo zdjęcia, filmy, prezentacje… co jedynie zechcesz. Quick Connect - Twój telewizor Samsung nawiąże połączenie ze smartfonem umieszczonym w pobliżu, wówczas na wyświetlaczu pokaże się ikona.

Kliknij w nią i… gotowe! Możesz przesyłać treści bez dodatkowych aplikacji i ustawień. Najnowsza aplikacja Samsung SmartView 3.0 pozwala na sterowanie smartfonem zamiast pilota do TV i przesyłanie treści z maszyn przenośnych na wyświetlacz telewizora.

Nowa aplikacja rodzaju MultiScreen zezwala na stosowanie