TV LED Samsung UE40M5002 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem TV LED Samsung UE40M5002 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1220.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
TV 40" LED Samsung UE40M5002 (200Hz,USB multi) +Koszulka - UE40M5002AKXXH- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
1220.00
Sferis.pl
Telewizor 40" LED Samsung UE40M5002AKXXH FullHD 1920x1080- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
1228.99
Sferis.pl
Samsung telewizor UE40M5002 - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
1249.00
Mall.pl
Samsung UE40M5002AKXXH - ZOBACZ NASZE 5 TYS ZESTAWÓW
1299.00
KONSUL.PL
Telewizor SAMSUNG UE40M5002AK. Klasa energetyczna A
1449.00
MediaMarkt.pl
Telewizor SAMSUNG LED UE40M5002
1625.89
Media Expert
Samsung Telewizor 40 LED FHD UE40M5002AKXXH
1907.70
DBmedia

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 40 "
Rozdzielczość 1080p - Full HD
Częstotliwość odświeżania 200 Hz
Złącza HDMI 2
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-T, DVB-C

Opis

Opis
Opis artykułu
Rozdzielczość Full HD
Full HD pozwoli Ci radować się realistycznym obrazem i aktywnymi kolorami.
postępowy design
nowoczesna ramka otaczająca wyświetlacz genialnie uzupełni każde wnętrze.
PQI 200
Miara jakości obrazu mierzona wg wysokich standardów Samsung
WZBOGACONE DOŚWIADCZENIE OGLĄDANIA
Nowy poziom realizmu obrazu. Full HD
Full HD zasadniczo podciąga jakość i ostrość obrazu dzięki dwukrotnie obszerniejszej rozdzielczości w przypadku charakterystycznych telewizorów HD. Telewizor Full HD dysponuje widocznie szerszą paletą barw. Żywe , a także bardziej skrupulatna dynamika obrazu dostarczają rozrywki na wyższym poziomie realizmu.
Lepszy obraz dzięki energicznym kolorom. Wide Color Enhancer Plus
przy pomocy zaawansowanego algorytmu funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus poszerza gamę kolorystyczną i zwiększa liczbę odcieni o zbliżonej tonacji, np. Błękity i zielenie nie będą blaknąć, ani się przenikać. Otrzymujesz przepiękny obraz z bogatym wyborem kolorów i szeroką paletą odcieni.
Współczynnik jakości obrazu. PQI 200
PQI to stworzona poprzez Samsung miara jakości obrazu. Bierze pod uwagę takie elementy jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia barw, jasność czy odwzorowanie czerni. Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu.
Optymalizacja obrazu. Hyper Real Picture Engine
Dzięki procesorowi Hyper Real Picture Engine jakość obrazu wyświetlanego na ekranie jest optymalizowana w czasie rzeczywistym. Hyper Real dba także o pełne wykorzystanie potencjału wszystkich współpracujących technologii, aby zapewnić jak najkorzystniejszy efekt wizualny.
TWOJA WYGODA TO NASZ PRIORYTET
Łatwo przystosuj ustawienia obrazu do tego, co oglądasz. Tryby ekranu
Dzięki predefiniowanym trybom ekranu w prosty sposób można dopasować ustawienia obrazu do oglądanych treści. samoczynne ustawienia proponują zmiany jasności ekranu, wyostrzenia obrazu i powiększenie podświetlenia, kontrastu oraz nasycenia odcieni. Więcej realizmu, więcej emocji.
Łatwy dostęp do ulubionych treści na USB. Connect Share Movie
Po prostu podłącz przenośną pamięć USB bezpośrednio do telewizora, a wszystkie treści pojawią się na ekranie bez zbędnych czynności. W ten sposób możesz także nagrywać programy telewizyjne.
* Wspierane formaty: AVI, ASF, MP3, JPEG i inne.
Szybszy dostęp do ulubionych treści. System Tizen
System Tizen skraca czas uruchamiania telewizora i usprawnia dostęp do filmów, gier i aplikacji. Zapamiętuje także ostatnio odtwarzane treści, byś w każdej chwili mógł do nich wrócić. W tym samym czasie możesz np. Oglądać internet i oglądać ulubione programy.
efektywność bez kompromisów. Procesor Quad Core
Czterordzeniowy procesor przyspiesza działanie telewizora. Samsung Smart TV szybciej reaguje na polecenia, a aplikacje Smart i wszystkie progresywne funkcje działają jeszcze płynniej.
STYLOWE WZORNICTWO
nowoczesna forma. wytworne wzornictwo
Nowa linia telewizorów Samsung akcentuje się designem przyciągającym wzrok. Innowacyjna ramka otaczająca wyświetlacz znakomicie wkomponuje się w każde wnętrze. Elegancji dodaje urządzeniu stylowa srebrna podstawa.
rewelacyjnE DOPEŁNIENIE TWOJEGO TELEWIZORA
Spotęguj dźwięk Twojego telewizora. Soundbar HW-MS650*
Nie potrzebujesz dodatkowego subwooferacieszyć się głębokim i czystym basem. Dzięki Soundbarom Sound+ z wbudowanym głośnikiem niskotonowym i technologią Distortion Cancelling, usłyszysz każdy detal obrazu. Poznaj soundbar o wysokiej jakości dźwięku i designerskim wyglądzie. Stwórz doskonały zestaw z telewizorem.
* artykuł rekomendowany. Soundbar HW-MS650 nie jest sprzedawany wraz z telewizorem.
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
 • Telewizor
 • Podstawa do telewizora
 • Pilot Smart Control
 • Baterie do pilota
 • Instrukcja obsługi
 • kabel zasilania
 • Adaptery do wieszaków ściennych
WARTO WIEDZIEĆ
Telewizor Full HD czy 4K UHD?
Rozdzielczość Full HD będzie szczególnie korzystnym rozwiązaniem, jeśli spędzasz więcej czasu na oglądaniu programów telewizyjnych. Natomiast jeśli jesteś miłośnikiem filmów albo korzystasz z telewizora do grania w swoje ulubione gry, najkorzystniejszym wyborem będzie rozdzielczość UHD. Ze względu na wysoką rozdzielczość, UHD dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych. Nie musisz przy tym martwić się dostępnością treści do 4K - telewizory Samsung posiadają funkcję podnoszącą jakość obrazu do jakości 4K (UHD Upscaling). Dzięki czemu możesz radować się udoskonalonym obrazem w trakcie oglądania filmów i programów.
Co to jest 'efekt opery mydlanej' w telewizorach nowej generacji?
Niektórzy użytkownicy nazywają za ostry obraz efektem opery mydlanej inni porównują go do nagrań z tanich, amatorskich kamer. Efekt wyostrzenia, biorący się ze zwielokrotnienia wyświetlanych klatek, znakomicie oddaje detale w wydarzeniach sportowych czy grach wideo, ale niektórym może przeszkadzać przy oglądaniu filmów. Można go łatwo wyłączyć przez zmianę ustawień telewizora.
Czym różnią się telewizory Flat od Curved?
ekran o zakrzywionej płaszczyźnie w telewizorach Samsung zezwala na uzyskanie pokaźniejszej głębi obrazu i szerszego kąta widzenia dzięki skróceniu odległości pomiędzy oglądającym, a rogami ekranu. W ten sposób obraz wydajnie skupia uwagę i sprawia, iż widz ma wrażenie, że znajduje się w środku wydarzeń. Zakrzywienie ekranu redukuje ponadto problem odbijania światła od ekranu, które może rozpraszać oglądającego.
Rozdzielczość Full HD
Full HD pozwoli Ci cieszyć się realistycznym obrazem i dynamicznymi kolorami.
innowacyjny design
postępowa ramka otaczająca ekran perfekcyjnie uzupełni każde wnętrze.
PQI 200
Miara jakości obrazu mierzona wg wysokich standardów Samsung
WZBOGACONE DOŚWIADCZENIE OGLĄDANIA
Nowy poziom realizmu obrazu. Full HD
Full HD stanowczo unosi jakość i ostrość obrazu dzięki dwukrotnie obszerniejszej rozdzielczości w przypadku typowych telewizorów HD. Telewizor Full HD dysponuje wyraźnie szerszą paletą odcieni. Żywe i bardziej skrupulatna dynamika obrazu dostarczają rozrywki na wyższym poziomie realizmu.
Lepszy obraz dzięki energicznym kolorom. Wide Color Enhancer Plus
za pomocą progresywnego algorytmu funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus poszerza gamę kolorystyczną i rozszerza liczbę odcieni o zbliżonej tonacji, np. Błękity i zielenie nie będą blaknąć, ani się przenikać. Otrzymujesz przepiękny obraz z bogatym wyborem odcieni i szeroką paletą odcieni.
Współczynnik jakości obrazu. PQI 200
PQI to wytworzona przez Samsung miara jakości obrazu. Bierze pod uwagę takie komponenty jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia odcieni, jasność czy odwzorowanie czerni. Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu.
Optymalizacja obrazu. Hyper Real Picture Engine
Dzięki procesorowi Hyper Real Picture Engine jakość obrazu wyświetlanego na ekranie jest optymalizowana w czasie rzeczywistym. Hyper Real dba także o pełne wykorzystanie potencjału wszelkich współpracujących technice, aby zapewnić jak najlepszy efekt wizualny.
TWOJA WYGODA TO NASZ PRIORYTET
Łatwo dopasuj ustawienia obrazu do tego, co oglądasz. Tryby ekranu
Dzięki predefiniowanym trybom ekranu w przystępny sposób można przystosować ustawienia obrazu do oglądanych treści. samoczynne ustawienia proponują zmiany jasności ekranu, wyostrzenia obrazu i powiększenie podświetlenia, kontrastu i nasycenia odcieni. Więcej realizmu, więcej emocji.
Łatwy dostęp do ulubionych treści na USB. Connect Share Movie
Po prostu podłącz mobilną pamięć USB bezpośrednio do telewizora, a wszystkie treści pojawią się na ekranie bez zbędnych czynności. W ten sposób możesz również nagrywać programy telewizyjne.
* Wspierane formaty: AVI, ASF, MP3, JPEG i inne.
Szybszy dostęp do ulubionych treści. System Tizen
System Tizen skraca czas uruchamiania telewizora i upraszcza dostęp do filmów, gier i aplikacji. Zapamiętuje także ostatnio odtwarzane treści, byś w każdej chwili mógł do nich wrócić. W tym samym czasie możesz np. Przeglądać internet i oglądać ulubione programy.
efektywność bez kompromisów. Procesor Quad Core
Czterordzeniowy procesor przyspiesza działanie telewizora. Samsung Smart TV szybciej reaguje na polecenia, a aplikacje Smart i wszystkie zaawansowane funkcje działają jeszcze płynniej.
STYLOWE WZORNICTWO
nowoczesna forma. wytworne wzornictwo
Nowa kolekcja telewizorów Samsung uwydatnia się designem przyciągającym wzrok. Nowoczesna ramka otaczająca ekran nieprzeciętnie wkomponuje się w każde wnętrze. Elegancji dodaje urządzeniu stylowa srebrna podstawa.
doskonałE DOPEŁNIENIE TWOJEGO TELEWIZORA
Spotęguj dźwięk Twojego telewizora. Soundbar HW-MS650*
Nie potrzebujesz dopełniającego subwooferacieszyć się głębokim i czystym basem. Dzięki Soundbarom Sound+ z zastosowanym głośnikiem niskotonowym i technologią Distortion Cancelling, usłyszysz każdy detal obrazu. Poznaj soundbar o wysokiej jakości dźwięku i designerskim wyglądzie. Stwórz świetny zestaw z telewizorem.
* towar sugerowany. Soundbar HW-MS650 nie jest sprzedawany wraz z telewizorem.
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
 • Telewizor
 • Podstawa do telewizora
 • Pilot Smart Control
 • Baterie do pilota
 • Instrukcja obsługi
 • przewód zasilania
 • Adaptery do wieszaków ściennych