TV LED Samsung UE40MU6102 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TV LED Samsung UE40MU6102 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1585.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Telewizor 40" Samsung UE40MU6102KXXH 4K 3840x2160 SmartTV
1585.00
floch.pl
Telewizor 40" 4K Samsung UE40MU6102KXXH 4K 3840x2160 SmartTV- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
1597.77
Sferis.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 40 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje Smart TV
Częstotliwość odświeżania 1300 Hz
Złącza HDMI 3
Szerokość 91.77 cm
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-T

Opis

Obraz SMART TVwzornictwo Porównaj w opakowaniu warto wiedzieć UHD 4K Oglądaj filmy w wysokiej klasy rozdzielczości UHD 4K. Jakość potwierdzona certyfikatem Stowarzyszenia Digital Europe. Gwarancja obrazu w jakości 4K Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K.

nadzwyczajnie doświetlone sceny Poznaj obraz o olśniewającym poziomie kontrastu, nieprzeciętnej intensywności odcieni i niezwykłej głębi. Smukły design Telewizor wyśmienicie wpasuje się w fason każdego wystroju wnętrza dzięki harmonijnemu i surowemu wzornictwu.

Jeden pilot Smart Control Jeden do wielu maszyn. Przy pomocy pilota Smart Control możesz kontrolować większość sprzętów Samsung. Świat smartfona w Twoim TV Steruj telewizorem przy pomocy telefonu. Możesz także udostępniać materiały multimedialne z urządzeń mobilnych i komputera na telewizor Samsung Smart TV.

Obraz Naturalnie ładne barwy. PurColor Siedmiokrotnie większa ilość punktów regulacji kolorów aniżeli w telewizorach Samsung Full HD powoduje, że telewizor z technologią PurColor wyświetla spory zakres naturalnych odcieni.

dzisiaj możesz cieszyć się obrazem oszałamiającym dynamicznością barw i widocznymi detalami. Wyśmienite doświetlone sceny. Technologia HDR HDR to nowy standard produkcji filmów i gier. Wyróżnia się wysokimi, nieosiągalnymi do tej pory poziomami jasności i kontrastu.

Obraz staje się tym samym bardziej szczegółowy i imponuje aktywnością kolorów. Prawdziwie kinowej jakości możesz teraz doznać we własnym salonie. Bardziej detalowy obraz. UHD 4K UHD 4K najwyższa rozdzielczość telewizorów przystępna powszechnie na rynku, dzięki której odwzorowane są najdrobniejsze niuanse w sposób wyraźny.

Więcej detalów, to więcej wrażeń, które błyskawicznie nie pozwolą o sobie zapomnieć. Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K. Stowarzyszenie Digital Europe ustaliło szereg norm, które musi spełniać telewizor UHD.

Jedną z nich są matryce bez dodatkowego, białego koloru w pikselach RGB. Przed zakupem przejrzyj, czy telewizor odpowiedni certyfikat zapewniający ponad 8 mln adresowanych pikseli, a więc nieprzeciętną jakość Ultra High Definition.

POZOSTAŁE cechy JAKOŚCI OBRAZU Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 1300 PQI to wykonana poprzez Samsung miara jakości obrazu. Bierze pod uwagę takie komponenty jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia odcieni, jasność czy odwzorowanie czerni.

Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu. Obraz pełen detalów. UHD Dimming technologia UHD Dimming to inteligentny system korekcji obrazu, analizujący wyświetlane sceny. Jednostkowa optymalizacja poziomu kontrastu, kolorów i ostrości wpływa na realistyczne odzwierciedlenie odcieni.

Wyświetlane sceny posiadają nadzwyczajne ich ustawienie. Ulepszona jakość obrazu. UHD Upscaling technologia UHD Upscaling powiększa jakość materiałów o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego nowoczesny 4-stopniowy proces, który analizuje poszczególne atrybuty, by obraz był jak najistotniej zbliżony do najwyższego standardu.

SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ Youtube, HBO GO, Netflix na obszernym ekranie Twojego telewizora, komfortowo. Poznaj prosty i instynktowny Smart TV, który otwiera przed Tobą świat pełen możliwości.

szybki i zapewniający ogrom zabawy, a prosty w obsłudze dzięki jednemu pilotowi Smart Control, którym możesz sterować wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora. Swoje ulubione treści i aplikacje masz za każdym razem pod ręką w Smart Hub, działającemu stanowczo płynnie za sprawą systemu operacyjnego Tizen.

Włącza się ekspresowo i zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka. Najkorzystniejsze filmy i seriale. Welcome Smart Pack Powitalny zestaw dla posiadaczy Samsung UHD TV. Korzystaj z dostępu do perfekcyjnej rozrywki.

Otwórz aplikację Smart Pack i odbierz przedłużony darmowy dostęp do FilmBox Live, a także inne nieprzewidzianki. * Więcej szczegółów w regulaminie na stronie https://mysamsung.com/pl/mysamsung/offers/#/JS4E6TDMF2BGZ/ nieskomplikowany dostęp do aplikacji, filmów i seriali.

Smart Hub Dzięki Smart Hub Twój nowy telewizor to coś więcej aniżeli wysokiej klasy telewizor. To dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych na dużym ekranie nigdy nie był tak wygodny. Ty wybierasz co i kiedy oglądasz.

Jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, gier** i aplikacji internetowych. * w porównaniu do Smart Hub z 2016 roku. ** Zgodnie z regulaminem danego serwisu. Wymaga połączenia z internetem. Funkcja może nie być dostępna we wszelkich językach i obszarach.

Świat smartfona w Twoim TV. Smart View i Quick Connect (szybkie Połączenie) Telewizor w prosty sposób umożliwia odtwarzanie filmów, zdjęć czy muzyki z innych przystępnych sprzętów przenośnych. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View lub z funkcji Quick Connect (szybkie Połączenie), abyzespolić się Twoim smartfonem czy..