TV LED Samsung UE40MU6402 - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW! promocja 2018

Cena2099.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 40 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje Smart TV
Złącza HDMI 3
Wysokość 57.33 cm
Szerokość 90.37 cm
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-T, DVB-C

Opis

UHD 4K
Oglądaj filmy w wysokiej klasy rozdzielczości UHD 4K. Jakość potwierdzona dokumentem Stowarzyszenia Digital Europe.
Gwarancja obrazu w jakości 4K
Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K.
idealnie doświetlone sceny
Poznaj obraz o oszałamiającym poziomie kontrastu, nieporównanej dynamiczności kolorów i niezwykłej głębi.
Smukły design
Telewizor idealnie wpasuje się w fason każdego wyglądu wnętrza dzięki harmonijnemu i ascetycznemu wzornictwu.
Jeden pilot Smart Control
Jeden do wielu maszyn. Za pomocą pilota Smart Control możesz kontrolować większość sprzętów Samsung.
Świat smartfona w Twoim TV
Steruj telewizorem za pomocą telefonu. Możesz także udostępniać materiały multimedialne z urządzeń przenośnych i komputera na telewizor Samsung Smart TV.
OBRAZ
Naturalnie atrakcyjne odcienie. Active Crystal Colour
technologia Active Crystal Colour powoduje, że kolory są dokładniej odwzorowane i zauważalnie naturalniejsze. To zasługa udoskonalonego podświetlenia ekranu, dzięki któremu powiększyła się nie tylko jakość obrazu, ale obniżyło też zużycie energii.
rewelacyjne doświetlone sceny. technika HDR
HDR to nowy kanon produkcji filmów i gier. Akcentuje się wysokimi, nieosiągalnymi do tej pory stopniami jasności i kontrastu. Obraz staje się tym samym bardziej detalowy i imponuje energicznością kolorów. Prawdziwie kinowej jakości możesz teraz doświadczyć we własnym salonie.
Bardziej szczegółowy obraz. UHD 4K
UHD 4K najwyższa rozdzielczość telewizorów przystępna powszechnie na rynku, dzięki której odwzorowane są najdrobniejsze niuanse w sposób wyraźny. Więcej szczegółów, to więcej wrażeń, które momentalnie nie pozwolą o sobie zapomnieć.
Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD
Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K. Stowarzyszenie Digital Europeustaliło szereg norm, które musi spełniać telewizor UHD. Jedną z nich są matryce bez dopełniającego, białego koloru w pikselach RGB. Przed zakupem zobacz, czy telewizor trafny atest zapewniający ponad 8 mln adresowanych pikseli, a więc idealną jakość Ultra High Definition.
POZOSTAŁE właściwości JAKOŚCI OBRAZU
Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 1500
PQI to produkowana przez Samsung miara jakości obrazu. Bierze pod uwagę takie elementy jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia odcieni, jasność czy odwzorowanie czerni. Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu.
Obraz pełen szczegółów. UHD Dimming
technika UHD Dimming to inteligentny system korekcji obrazu, analizujący wyświetlane sceny. indywidualna optymalizacja poziomu kontrastu, barw i ostrości wpływa na realistyczne odzwierciedlenie barw. Wyświetlane sceny posiadają idealne ich ustawienie.
Lepsza jakość obrazu. UHD Upscaling
technika UHD Upscaling zwiększa jakość materiałów o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego innowacyjny 4-stopniowy proces, który analizuje poszczególne atrybuty, aby obraz był jak najmocniej zbliżony do najwyższego standardu.
SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ
Youtube, HBO GO, Netflix na sporym ekranie Twojego telewizora. Poznaj nieskomplikowany i intuicyjny Smart TV, który otwiera przed Tobą świat pełen możliwości. Szybki i gwarantujący ogrom zabawy, a w dodatku prosty w obsłudze dzięki jednemu pilotowi Smart Control, którym możesz sterować wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora. Swoje ulubione treści i aplikacje masz za każdym razem pod ręką w Smart Hub, działającemu nad wyraz płynnie za sprawą systemu operacyjnego Tizen. Włącza się ekspresowo i zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka.
najlepsze filmy i seriale. Welcome Smart Pack
Powitalny komplet dla posiadaczy Samsung UHD TV. Korzystaj z dostępu do wspaniałej rozrywki. Otwórz aplikację Smart Pack i odbierz przedłużony gratisowy dostęp do FilmBox Live, a także inne niespodzianki.
* Więcej szczegółów w regulaminie na stronie https://mysamsung.com/pl/mysamsung/offers/#/JS4E6TDMF2BGZ/
Łatwy dostęp do aplikacji, filmów i seriali. Smart Hub
Dzięki Smart Hub Twój nowy TV to coś więcej aniżeli wysokiej klasy telewizor. To dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych wygodnie na sporym ekranie. Ty wybierasz co i kiedy oglądasz. Jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, gier** i aplikacji internetowych.
* w kontraście do Smart Hub z 2016 roku.
** Zgodnie z regulaminem danego serwisu. Wymaga połączenia z internetem. Funkcja może nie być dostępna we wszystkich językach i obszarach.
Świat smartfona w Twoim TV. Smart View i Quick Connect (prędkie Połączenie)
TV w prosty sposób zezwala na odtwarzanie filmów, fotografii czy muzykiz innych przystępnych maszyn mobilnych. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View albo z funkcji Quick Connect (szybkie Połączenie), abypołączyć telewizor z Twoim smartfonem czy tabletem*. Smart View umożliwia Ci ponadto nawigowanie telewizorem i jego aplikacjami.
* by nawiązać połączenie, Twój telewizor i urządzenie przenośne muszą być połączone z tą samą siecią. Wspierane funkcje mogą różnić się w zależności od systemu operacyjnego i maszyn. Więcej informacji na temat wspieranych sprzętów odnajdziesz na http://www.samsung.com/pl/support/smartview
Jeden pilot do większości maszyn. Smart Control
niewiele klikania, a więcej oglądania. Smart Control to pilot pozwalający zarządzać większością urządzeń podłączonych do telewizora: od dekodera, poprzez odtwarzacz Blu-ray, aż po konsolę do gier.
Dziewczyny © 2017 Home Box Offi ce, Inc. | Gdzie jest Dory © Disney/Pixar | spore kłamstewka © 2017 Home Box Offi ce, Inc. | Star Trek: W nieznane © 2017 Paramount Pictures. STAR TREK and related marks

TWOJA WYGODA TO NASZ PRIORYTET
Szybszy dostęp do ulubionych treści. System Tizen
System Tizen skraca czas uruchamiania telewizora i upraszcza dostęp do filmów, gier i aplikacji. Zapamiętuje także ostatnio odtwarzane treści, byś w każdej chwili mógł do nich wrócić. W tym samym czasie możesz np. Oglądać internet i oglądać ulubione programy.
produktywność bez kompromisów. Procesor Quad Core
Czterordzeniowy procesor przyspiesza działanie telewizora. Samsung Smart TV szybciej reaguje na polecenia, a aplikacje Smart i wszystkie progresywne funkcje działają jeszcze płynniej.
Jeden klawisz a może tak mnóstwo. Smart TV
Nie musisz już szukać na pilocie przycisków do swej ulubionej aplikacji czy gry. starczy jeden klawiszotrzymać się do swojej ulubionej rozrywki.
DESIGN - nieprzeciętnY WYGLĄD
Smukła budowa. Ultra Slim
Smukłe wykończenie telewizora Samsung zezwala na dowolne umiejscowienie urządzenia, a szykowna rama ekranu podkreśla jego estetykę.
genialnE DOPEŁNIENIE TWOJEGO TELEWIZORA
Spotęguj dźwięk Twojego telewizora. Soundbar HW-MS650*
Nie potrzebujesz dopełniającego subwooferacieszyć się głębokim i czystym basem. Dzięki Soundbarom Sound+ z zaimplementowanym głośnikiem niskotonowym i technologią Distortion Cancelling, usłyszysz każdy szczegół obrazu. Poznaj soundbar o wysokiej jakości dźwięku i designerskim wyglądzie. Stwórz perfekcyjny pakiet z telewizorem.
* artykuł sugerowany. Soundbar HW-MS650 nie jest sprzedawany wraz z telewizorem.
W OPAKOWANIU
  • Telewizor
  • Jeden pilot Smart Control
  • Baterie do pilota
  • przewód zasilający
  • Instrukcja obsługi
  • E-podręcznik
WARTO WIEDZIEĆ
Jaka powinna być wielkość telewizora zależnie od wielkości wnętrza?
Przy rozdzielczości 4K ilość szczegółów jest czterokrotnie pokaźniejsza niż na ekranie Full HD - zamiast pikseli widać naturalny obraz. Dzięki czemu można siedzieć dużo bliżej telewizora. Dlatego dobierając wielkość ekranu do wielkości wnętrza nie trzeba przejmować się jakością obrazu - możesz poczuć się jak w kinie.
Czy są już przystępne filmy w rozdzielczości 4K?
Wśród aplikacji przystępnych w telewizorach Samsung Smart TV znajdziesz mnóstwo serwisów video na żądanie, które oferują filmy i seriale w najwyższej rozdzielczości 4K, są to m.in. Filmbox Live, player.pl, Netflix i HBO GO.
Czym różnią się telewizory flat od Curved?
ekran o zakrzywionej płaszczyźnie w telewizorach Samsung zezwala na uzyskanie większej głębi obrazu i szerszego kąta widzenia dzięki skróceniu odległości między oglądającym, a rogami ekranu. W ten sposób obraz produktywnie skupia uwagę i sprawia, iż widz ma wrażenie, iż znajduje się we wnętrzu wydarzeń. Zakrzywienie ekranu redukuje jeszcze problem światła odbijanego od ekranu, które może rozpraszać oglądającego.
dane PODSTAWOWE
OBRAZ
FUNKCJE SIECIOWE
ZŁĄCZA