TV LED Samsung UE40MU6442 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TV LED Samsung UE40MU6442 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Telewizor SAMSUNG UE40MU6442U. Klasa energetyczna A
2499.00
MediaMarkt.pl
Telewizor SAMSUNG UE40MU6442U. Klasa energetyczna A
2499.00
Saturn

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 40 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi, Smart TV
Złącza HDMI 3
Złącza USB 2

Opis

Telewizor 40" UHD 4K Smart TV MU6442

Active Crystal Color
Obrazy na ekranie nabierają życia dzięki niewiarygodnie realistycznym kolorom. Zobacz więcej dzięki szerszej gamie odcieni przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia energii.

HDR

Obrazy wierne w każdym detalu. Prawdziwe doświadczenie HDR dzięki świetnej jasności i ujawnieniu ukrytych dotąd szczegółów.

Rozdzielczość UHD (4K)
sprawdź każdy szczegół dzięki rozdzielczości 4x większej niż w telewizorach FullHD. Wszystko, co oglądasz będzie wyglądać lepiej dzięki wiernym kolorom i stosownej jasności.

UHD Dimming

technologia UHD Dimming dzieli wyświetlacz na bloki w celu optymalizacji koloru, ostrości, stopni czerni i bieli, by finalnie zapewnić wyśmienity kontrast.

Smart Hub
Wszystko w jednym miejscu. W panelu Smart Hub masz dostęp do wszystkich funkcji i zasobów telewizora, takich jak aplikacje, kanały TV czy lista podłączonych urządzeń zewnętrznych.

Smart View
Podłącz swój smartfon do telewizora i zachwyć się na nowo swymi zdjęciami na sporym ekranie. Ponadto, aplikacja Smart View umożliwi Ci sterowanie telewizorem przy pomocy telefonu.

Jeden pilot - Smart Control
Pełna kontrola w Twojej dłoni. Smart Control pozwala sterować telewizorem i większością podłączonych do niego sprzętów.

Smukła kompozycja
lśniący i wykwintny - wprowadza estetykę do każdego wnętrza.

#iwieszjak działa Twój TV
Poznaj Karolinę i Andrzeja, dla których świat nowych technologii stoi otworem. W kilku krótkich filmach z łatwością wytłumaczą Ci skomplikowane terminy i specyfikacje technologiczne telewizorów. Wystarczy, że obejrzysz, co dla Ciebie przygotowali #iwieszjak jak korzystać ze swego Smart TV na co dzień, na kanapie, z pilotem lub... Smartfonem w ręku.