TV LED Samsung UE43MU6102 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TV LED Samsung UE43MU6102 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1683.87 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-43%
Telewizor 43" 4K Samsung UE43MU6102KXXH 4K 3840x2160 SmartTV- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
1683.87
Sferis.pl
Samsung 43 UHD LED UE43MU6102KXXH
2956.34
voip24sklep.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 43 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi, Smart TV
Częstotliwość odświeżania 1300 Hz
Złącza HDMI 3
Złącza USB 2
Szerokość 123.3 cm
Pobór mocy 71 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0.5 W
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-T, DVB-C

Opis

Obraz SMART TVwzornictwo Porównaj w opakowaniu warto wiedzieć UHD 4K Oglądaj filmy w wysokiej klasy rozdzielczości UHD 4K. Jakość potwierdzona certyfikatem Stowarzyszenia Digital Europe. Gwarancja obrazu w jakości 4K Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K.

wyśmienicie doświetlone sceny Poznaj obraz o olśniewającym poziomie kontrastu, niesłychanej aktywności odcieni i niezwykłej głębi. Smukły design Telewizor rewelacyjnie wpasuje się w styl każdego wyglądu wnętrza dzięki harmonijnemu i surowemu wzornictwu.

Jeden pilot Smart Control Jeden do wielu sprzętów. Za pomocą pilota Smart Control możesz kontrolować większość maszyn Samsung. Świat smartfona w Twoim TV Steruj telewizorem przy pomocy telefonu. Możesz także udostępniać materiały multimedialne z maszyn mobilnych i komputera na telewizor Samsung Smart TV.

Obraz Naturalnie piękne barwy. PurColor Siedmiokrotnie pokaźniejsza liczba punktów regulacji odcieni niż w telewizorach Samsung Full HD sprawia, że telewizor z technologią PurColor wyświetla duży zakres naturalnych barw.

dzisiaj możesz cieszyć się obrazem zniewalającym energicznością odcieni i widocznymi detalami. Wspaniałe doświetlone sceny. Technika HDR HDR to nowy standard produkcji filmów i gier. Eksponuje się wysokimi, nieosiągalnymi do tej pory poziomami jasności i kontrastu.

Obraz staje się tym samym bardziej szczegółowy i imponuje intensywnością odcieni. Prawdziwie kinowej jakości możesz teraz zaznać we własnym salonie. Bardziej szczegółowy obraz. UHD 4K UHD 4K najwyższa rozdzielczość telewizorów przystępna powszechnie na rynku, dzięki której odwzorowane są najdrobniejsze niuanse w sposób wyraźny.

Więcej szczegółów, to więcej wrażeń, które błyskawicznie nie pozwolą o sobie zapomnieć. Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K. Stowarzyszenie Digital Europe ustaliło szereg norm, które musi spełniać telewizor UHD.

Jedną z nich są matryce bez dodatkowego, białego koloru w pikselach RGB. Przed zakupem przejrzyj, czy telewizor odpowiedni certyfikat gwarantujący ponad 8 mln adresowanych pikseli, a więc rewelacyjną jakość Ultra High Definition.

POZOSTAŁE cechy JAKOŚCI OBRAZU Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 1300 PQI to stworzona przez Samsung miara jakości obrazu. Bierze pod uwagę takie elementy jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia kolorów, jasność czy odwzorowanie czerni.

Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu. Obraz pełen detalów. UHD Dimming technika UHD Dimming to inteligentny system korekcji obrazu, analizujący wyświetlane sceny. Jednostkowa optymalizacja poziomu kontrastu, odcieni i ostrości wpływa na realistyczne odzwierciedlenie barw.

Wyświetlane sceny posiadają idealne ich ustawienie. Lepsza jakość obrazu. UHD Upscaling technologia UHD Upscaling powiększa jakość materiałów o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego innowacyjny 4-stopniowy cykl, który analizuje poszczególne parametry, żeby obraz był jak najistotniej zbliżony do najwyższego standardu.

SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ Youtube, HBO GO, Netflix na dużym ekranie Twojego telewizora, wygodnie. Poznaj łatwy i instynktowny Smart TV, który otwiera przed Tobą świat pełen możliwości.

prędki i gwarantujący ogrom zabawy, a prosty w obsłudze dzięki jednemu pilotowi Smart Control, którym możesz sterować wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora. Swoje ulubione treści i aplikacje masz zawsze pod ręką w Smart Hub, działającemu wyjątkowo płynnie za sprawą systemu operacyjnego Tizen.

Włącza się prędko i zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka. Najkorzystniejsze filmy i seriale. Welcome Smart Pack Powitalny zestaw dla posiadaczy Samsung UHD TV. Korzystaj z dostępu do perfekcyjnej rozrywki.

Otwórz aplikację Smart Pack i odbierz przedłużony bezpłatny dostęp do FilmBox Live oraz inne niespodzianki. * Więcej szczegółów w regulaminie na stronie https://mysamsung.com/pl/mysamsung/offers/#/JS4E6TDMF2BGZ/ nietrudny dostęp do aplikacji, filmów i seriali.

Smart Hub Dzięki Smart Hub Twój nowy telewizor to coś więcej niżeli wysokiej klasy telewizor. To dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych na sporym ekranie nigdy nie był tak wygodny. Ty wybierasz co i kiedy oglądasz.

Jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, gier** i aplikacji internetowych. * w porównaniu do Smart Hub z 2016 roku. ** Zgodnie z regulaminem danego serwisu. Wymaga połączenia z internetem. Funkcja może nie być przystępna we wszelkich językach i obszarach.

Świat smartfona w Twoim TV. Smart View i Quick Connect (prędkie Połączenie) Telewizor w prosty sposób umożliwia odtwarzanie filmów, zdjęć czy muzyki z innych dostępnych sprzętów przenośnych. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View albo z funkcji Quick Connect (prędkie Połączenie), abyzbratać się Twoim smartfonem czy..