TV LED Samsung UE49MU6402 promocja 2018

Cena2299.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie NEO24.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 49 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi, Smart TV
Częstotliwość odświeżania 1500 Hz
Złącza HDMI 3
Złącza USB 2
Szerokość 128.0 cm
Pobór mocy 90 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0.5 W
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-T

Opis

Obraz SMART TVwzornictwo Porównaj w opakowaniu warto wiedzieć UHD 4K Oglądaj filmy w wysokiej klasy rozdzielczości UHD 4K. Jakość potwierdzona atestem Stowarzyszenia Digital Europe. Gwarancja obrazu w jakości 4K Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K.

znakomicie doświetlone sceny Poznaj obraz o oszałamiającym poziomie kontrastu, niezrównanej energiczności odcieni i niezwykłej głębi. Smukły design Telewizor wyśmienicie wpasuje się w styl każdego wyglądu wnętrza dzięki harmonijnemu i bezkompromisowemu wzornictwu.

Jeden pilot Smart Control Jeden do wielu maszyn. Przy pomocy pilota Smart Control możesz kontrolować większość maszyn Samsung. Świat smartfona w Twoim TV Steruj telewizorem przy pomocy telefonu. Możesz także udostępniać materiały multimedialne z sprzętów mobilnych i komputera na telewizor Samsung Smart TV.

Obraz Naturalnie piękne barwy. Active Crystal Colour technika Active Crystal Colour powoduje,barwy są dokładniej odwzorowane i zauważalnie naturalniejsze. To zasługa lepszego podświetlenia ekranu, dzięki któremu zwiększyła się nie tylko jakość obrazu,zniżyło również zużycie energii.

znakomite doświetlone sceny. Technika HDR HDR to nowy standard produkcji filmów i gier. Akcentuje się wysokimi, nieosiągalnymi do tej pory stopniami jasności i kontrastu. Obraz staje się tym samym bardziej detalowy i imponuje energicznością odcieni.

Prawdziwie kinowej jakości możesz dzisiaj zaznać we własnym salonie. Bardziej szczegółowy obraz. UHD 4K UHD 4K najwyższa rozdzielczość telewizorów przystępna powszechnie na rynku, dzięki której odwzorowane są najdrobniejsze niuanse w sposób wyraźny.

Więcej detalów, to więcej wrażeń, które prędko nie pozwolą o sobie zapomnieć. Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K. Stowarzyszenie Digital Europe ustaliło szereg norm, które musi spełniać telewizor UHD.

Jedną z nich są matryce bez uzupełniającego, białego koloru w pikselach RGB. Przed zakupem zobacz, czy telewizor adekwatny dokument gwarantujący ponad 8 mln adresowanych pikseli, a więc idealną jakość Ultra High Definition.

POZOSTAŁE atrybuty JAKOŚCI OBRAZU Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 1500 PQI to wykonana przez Samsung miara jakości obrazu. Bierze pod uwagę takie części jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia barw, jasność czy odwzorowanie czerni.

Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu. Obraz pełen szczegółów. UHD Dimming technologia UHD Dimming to inteligentny system korekcji obrazu, analizujący wyświetlane sceny. Jednostkowa optymalizacja poziomu kontrastu, odcieni i ostrości wpływa na realistyczne odzwierciedlenie kolorów.

Wyświetlane sceny posiadają genialne ich ustawienie. Lepsza jakość obrazu. UHD Upscaling technologia UHD Upscaling powiększa jakość tworzyw o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego nowoczesny 4-stopniowy cykl, który analizuje poszczególne właściwości, by obraz był jak najmocniej zbliżony do najwyższego standardu.

SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ Youtube, HBO GO, Netflix na dużym ekranie Twojego telewizora, wygodnie. Poznaj przystępny i instynktowny Smart TV, który otwiera przed Tobą świat pełen możliwości.

prędki i gwarantujący ogrom zabawy, a nieskomplikowany w obsłudze dzięki jednemu pilotowi Smart Control, którym możesz sterować wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora. Swoje ulubione treści i aplikacje masz za każdym razem pod ręką w Smart Hub, działającemu nad wyraz płynnie za sprawą systemu operacyjnego Tizen.

Włącza się prędko i zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka. Najlepsze filmy i seriale. Welcome Smart Pack Powitalny zestaw dla posiadaczy Samsung UHD TV. Korzystaj z dostępu do rewelacyjnej rozrywki.

Otwórz aplikację Smart Pack i odbierz przedłużony darmowy dostęp do FilmBox Live i inne nieprzewidzianki. * Więcej detalów w regulaminie na stronie https://mysamsung.com/pl/mysamsung/offers/#/JS4E6TDMF2BGZ/ łatwy dostęp do aplikacji, filmów i seriali.

Smart Hub Dzięki Smart Hub Twój nowy telewizor to coś więcej aniżeli wysokiej klasy telewizor. To dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych na obfitym ekranie nigdy nie był tak komfortowy. Ty wybierasz co i kiedy oglądasz.

Jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, gier** i aplikacji internetowych. * w porównaniu do Smart Hub z 2016 roku. ** Zgodnie z regulaminem danego serwisu. Wymaga połączenia z internetem. Funkcja może nie być dostępna we wszelkich językach i obszarach.

Świat smartfona w Twoim TV. Smart View i Quick Connect (szybkie Połączenie) Telewizor w prosty sposób umożliwia odtwarzanie filmów, fotografii czy muzyki z innych przystępnych sprzętów mobilnych. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View lub z funkcji Quick Connect (szybkie Połączenie), abyzwiązać się Twoim smartfonem czy tabletem*.

S..