TV LED Samsung UE50MU6102 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem TV LED Samsung UE50MU6102 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1924.95 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Telewizor 50" 4K Samsung UE50MU6102KXXH 4K 3840x2160 SmartTV- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
1924.95
Sferis.pl
SAMSUNG UE50MU6102
1969.00
NEO24.PL
SAMSUNG UE50MU6102 (1300Hz,SmartTV,4K) - ZOBACZ NASZE 5 TYS ZESTAWÓW
2099.00
KONSUL.PL
Samsung UE50MU6102 - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
2149.00
Mall.pl
Telewizor SAMSUNG UE50MU6102K. Klasa energetyczna A
2199.00
MediaMarkt.pl
Telewizor SAMSUNG UE50MU6102K. Klasa energetyczna A
2199.00
Saturn

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 50 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi, Smart TV
Częstotliwość odświeżania 1300 Hz
Złącza HDMI 3
Złącza USB 2
Wysokość 90.7 cm
Szerokość 139.6 cm
Pobór mocy 93 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0.5 W
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-T

Opis

Obraz SMART TVwzornictwo Porównaj w opakowaniu warto wiedzieć UHD 4K Oglądaj filmy w wysokiej klasy rozdzielczości UHD 4K. Jakość potwierdzona certyfikatem Stowarzyszenia Digital Europe. Gwarancja obrazu w jakości 4K Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K.

idealnie doświetlone sceny Poznaj obraz o olśniewającym poziomie kontrastu, niezrównanej dynamiczności odcieni i niezwykłej głębi. Smukły design Telewizor perfekcyjnie wpasuje się w styl każdego wystroju wnętrza dzięki harmonijnemu i surowemu wzornictwu.

Jeden pilot Smart Control Jeden do wielu maszyn. Przy pomocy pilota Smart Control możesz kontrolować większość urządzeń Samsung. Świat smartfona w Twoim TV Steruj telewizorem za pomocą telefonu. Możesz także udostępniać materiały multimedialne z sprzętów przenośnych i komputera na telewizor Samsung Smart TV.

Obraz Naturalnie spektakularne kolory. PurColor Siedmiokrotnie większa liczba punktów regulacji odcieni niż w telewizorach Samsung Full HD sprawia, iż telewizor z technologią PurColor wyświetla obszerny zakres naturalnych odcieni.

dzisiaj możesz radować się obrazem olśniewającym aktywnością odcieni i pokaźnymi detalami. Wspaniałe doświetlone sceny. Technika HDR HDR to nowy kanon produkcji filmów i gier. Eksponuje się wysokimi, nieosiągalnymi do tej pory stopniami jasności i kontrastu.

Obraz staje się tym samym bardziej szczegółowy i imponuje dynamicznością barw. Prawdziwie kinowej jakości możesz dzisiaj poznać we własnym salonie. Bardziej detalowy obraz. UHD 4K UHD 4K najwyższa rozdzielczość telewizorów przystępna powszechnie na rynku, dzięki której odwzorowane są najdrobniejsze niuanse w sposób wyrazisty.

Więcej detalów, to więcej wrażeń, które szybko nie pozwolą o sobie zapomnieć. Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K. Stowarzyszenie Digital Europe ustaliło szereg norm, które musi spełniać telewizor UHD.

Jedną z nich są matryce bez dodatkowego, białego koloru w pikselach RGB. Przed zakupem sprawdź, czy telewizor stosowny dokument zapewniający ponad 8 mln adresowanych pikseli, a więc nadzwyczajną jakość Ultra High Definition.

POZOSTAŁE atrybuty JAKOŚCI OBRAZU Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 1300 PQI to wykonana poprzez Samsung miara jakości obrazu. Bierze pod uwagę takie części jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia odcieni, jasność czy odwzorowanie czerni.

Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu. Obraz pełen detalów. UHD Dimming technologia UHD Dimming to inteligentny system korekcji obrazu, analizujący wyświetlane sceny. Indywidualna optymalizacja poziomu kontrastu, kolorów i ostrości wpływa na realistyczne odzwierciedlenie kolorów.

Wyświetlane sceny posiadają wyśmienite ich ustawienie. Lepsza jakość obrazu. UHD Upscaling technika UHD Upscaling rozszerza jakość materiałów o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego innowacyjny 4-stopniowy proces, który analizuje poszczególne właściwości, by obraz był jak najmocniej zbliżony do najwyższego standardu.

SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ Youtube, HBO GO, Netflix na wielkim ekranie Twojego telewizora, wygodnie. Poznaj nietrudny i intuicyjny Smart TV, który otwiera przed Tobą świat pełen możliwości.

szybki i zapewniający ogrom zabawy, a prosty w obsłudze dzięki jednemu pilotowi Smart Control, którym możesz sterować wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora. Swoje ulubione treści i aplikacje masz zawsze pod ręką w Smart Hub, działającemu wyjątkowo płynnie za sprawą systemu operacyjnego Tizen.

Włącza się szybko i zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka. Najlepsze filmy i seriale. Welcome Smart Pack Powitalny zestaw dla posiadaczy Samsung UHD TV. Korzystaj z dostępu do znakomitej rozrywki.

Otwórz aplikację Smart Pack i odbierz przedłużony darmowy dostęp do FilmBox Live i inne nieoczekiwanki. * Więcej szczegółów w regulaminie na stronie https://mysamsung.com/pl/mysamsung/offers/#/JS4E6TDMF2BGZ/ prosty dostęp do aplikacji, filmów i seriali.

Smart Hub Dzięki Smart Hub Twój nowy telewizor to coś więcej aniżeli wysokiej klasy telewizor. To dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych na obszernym ekranie nigdy nie był tak komfortowy. Ty wybierasz co i kiedy oglądasz.

Jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, gier** i aplikacji internetowych. * w kontraście do Smart Hub z 2016 roku. ** Zgodnie z regulaminem danego serwisu. Wymaga połączenia z internetem. Funkcja może nie być dostępna we wszelkich językach i obszarach.

Świat smartfona w Twoim TV. Smart View i Quick Connect (prędkie Połączenie) Telewizor w prosty sposób pozwala na odtwarzanie filmów, fotografii czy muzyki z innych przystępnych maszyn przenośnych. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View albo z funkcji Quick Connect (prędkie Połączenie), abyzbratać się Twoim smartfonem czy..