TV LED Samsung UE55MU6172 promocja 2018

Cena2299.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie OleOle!

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje DLNA, WiFi, Smart TV
Częstotliwość odświeżania 1300 Hz
Złącza HDMI 3
Złącza USB 2
Standard Vesa 400 x 400
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-S, DVB-T

Opis

Opis
Opis towaru
Telewizor LED Samsung należący kolekcji 6 definiowanej jako potężna średnia półka. Jak każdy przedstawiciel linii, znamionuje go smukła konstrukcja Ultra Slim z wąską ramką, rozsądna wartość i duże możliwości z wysoką jakością obrazu. Telewizor pracuje w rozdzielczości 4K Ultra HD ze standardem HDR, posiada moduł Wi-Fi Direct oraz Smart TV. Czterordzeniowy procesora Tizen autorstwa południowokoreańskiego producenta zagwarantuje szybką i płynną pracę.

HDR nadaje telewizorowi świetną jasność i kontrast wyświetlanego obrazu niezależnie od tego, czy jest to kino akcji, film pełen efektów specjalnych, dokument przyrodniczy, mecz piłki nożnej, czy gra na konsolę. Technologia PurColor zapewnia naturalne i stosownie nasycone kolory, a 4K Ultra High Definition powoduje, że telewizor ma rozdzielczość cztery razy większą niżeli inne modele z Full HD. Dzięki wykorzystanym technologiom Samsung MU6172 gwarantuje istotnie czysty i nasycony kolorami obraz o niesamowitym kontraście, na którym widać najdrobniejsze detale.

Smart TV od Samsung uznawany jest za najkorzystniejszy na rynku. Działa prędko i intuicyjnie, jest łatwy w obsłudze. Proponuje luźny dostęp do internetu z poziomu telewizora i mnóstwo aplikacji. Na YouTube, Netflix, HBO Go, Eleven Sports, czy Ipla albo VoD oglądać można ulubione seriale, filmy i rozgrywki sportowe w idealnej jakości. W Smart TV jako pilot może służyć smartfon. Starczy posiadać w nim zainstalowaną aplikację Smart View, aby jeszcze wygodniej korzystać z telewizora. Smart View ponadto pozwala w niezwykle prosty i szybki sposób przenieść multimedia ze smartfona na duży wyświetlacz telewizora i tam oglądać zdjęcia lub nagrane filmy. 2 dwukanałowe głośniki Down Firing w/Bass Reflex o mocy 2x10W z technologią DTS, Dolby Digital Plus dźwiękiem przestrzennym gwarantują przestrzenny i bogaty dźwięk niezwykle prawidłowej jakości. Telewizor ma tuner DVB-T, 3 gniazda HDMI i 2 USB, a także współpracuje z wieszakami VESA 400x400.


Telewizor LED Samsung należący serii 6 definiowanej jako solidna średnia półka. Jak każdy przedstawiciel linii, charakteryzuje go smukła konstrukcja Ultra Slim z wąską ramką, rozsądna wartość i znaczne możliwości z wysoką jakością obrazu. Telewizor pracuje w rozdzielczości 4K Ultra HD ze standardem HDR, posiada moduł Wi-Fi Direct i Smart TV. Czterordzeniowy procesora Tizen autorstwa południowokoreańskiego producenta gwarantuje szybką i płynną pracę.

HDR nadaje telewizorowi genialną jasność i kontrast wyświetlanego obrazu niezależnie od tego, czy jest to kino akcji, film pełen efektów specjalnych, dokument przyrodniczy, mecz piłki nożnej, czy gra na konsolę. Technologia PurColor zagwarantuje naturalne i trafnie nasycone odcienie, a 4K Ultra High Definition powoduje, że telewizor ma rozdzielczość cztery razy pokaźniejszą niż inne modele z Full HD. Dzięki użytym technologiom Samsung MU6172 gwarantuje bardzo czysty i nasycony kolorami obraz o niesamowitym kontraście, na którym widać najdrobniejsze szczegóły.

Smart TV od Samsung uznawany jest za najlepszy na rynku. Działa momentalnie i intuicyjnie, jest przystępny w obsłudze. Oferuje swobodny dostęp do internetu z poziomu telewizora, a także sporo aplikacji. Na YouTube, Netflix, HBO Go, Eleven Sports, czy Ipla albo VoD oglądać można ulubione seriale, filmy i rozgrywki sportowe w nieprzeciętnej jakości. W Smart TV jako pilot może służyć smartfon. Starczy mieć w nim zainstalowaną aplikację Smart View, by jeszcze wygodniej korzystać z telewizora. Smart View ponadto pozwala w bardzo prosty i szybki sposób przenieść multimedia ze smartfona na wielki wyświetlacz telewizora i tam oglądać zdjęcia lub nagrane filmy. 2 dwukanałowe głośniki Down Firing w/Bass Reflex o mocy 2x10W z technologią DTS, Dolby Digital Plus dźwiękiem przestrzennym zapewniają przestrzenny i bogaty dźwięk szczególnie dobrej jakości. Telewizor ma tuner DVB-T, 3 gniazda HDMI i 2 USB oraz współpracuje z wieszakami VESA 400x400.


Specyfikacja technologiczna towar
producent
Kod producenta
UE55MU6172UXXH
EAN
8806088744438
dane podstawowe ekran Tuner
DVB-C
DVB-T
MPEG-4
zastosowane technologie
Funkcje
System operacyjny
Brak danych
PQI (Picture Quality Index) 1 300
Aplikacje
przeglądarka internetowa
Brak informacji
Tak
Dźwięk technologiczne Złącza Fizyczne Wyposażenie
Instrukcja obsługi
Pilot charakterystyczny
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna produkt
producent
Kod producenta
UE55MU6172UXXH
EAN
8806088744438
dane podstawowe
Czarno-szary
Brak informacji
wyświetlacz Tuner
DVB-C
DVB-T
MPEG-4
użyte technologie
Funkcje
System operacyjny
Brak informacji
PQI (Picture Quality Index) 1 300
Aplikacje
oglądarka internetowa
Tak
Dźwięk technologiczne Złącza Fizyczne Wyposażenie
Instrukcja obsługi
Pilot standardowy