TV LED Samsung UE55MU6402 promocja 2018

Cena2899.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie NEO24.PL

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi, Smart TV
Częstotliwość odświeżania 1500 Hz
Złącza HDMI 3
Złącza USB 2
Szerokość 142.0 cm
Pobór mocy 111 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0.5 W
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-T, DVB-C

Opis

Obraz SMART TVwzornictwo Porównaj w opakowaniu warto wiedzieć UHD 4K Oglądaj filmy w wysokiej klasy rozdzielczości UHD 4K. Jakość potwierdzona dokumentem Stowarzyszenia Digital Europe. Gwarancja obrazu w jakości 4K Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K.

perfekcyjnie doświetlone sceny Poznaj obraz o olśniewającym poziomie kontrastu, niespotykanej intensywności odcieni i niezwykłej głębi. Smukły design Telewizor nieprzeciętnie wpasuje się w styl każdego wyglądu wnętrza dzięki harmonijnemu i surowemu wzornictwu.

Jeden pilot Smart Control Jeden do wielu maszyn. Przy pomocy pilota Smart Control możesz kontrolować większość urządzeń Samsung. Świat smartfona w Twoim TV Steruj telewizorem przy pomocy telefonu. Możesz także udostępniać materiały multimedialne z sprzętów mobilnych i komputera na telewizor Samsung Smart TV.

Obraz Naturalnie efektowne barwy. Active Crystal Colour technika Active Crystal Colour sprawia,odcienie są skrupulatniej odwzorowane i zauważalnie naturalniejsze. To zasługa udoskonalonego podświetlenia ekranu, dzięki któremu zwiększyła się nie tylko jakość obrazu,zniżyło też zużycie energii.

perfekcyjne doświetlone sceny. Technologia HDR HDR to nowy kanon produkcji filmów i gier. Wyróżnia się wysokimi, nieosiągalnymi do tej pory stopniami jasności i kontrastu. Obraz staje się tym samym bardziej szczegółowy i imponuje dynamicznością odcieni.

Prawdziwie kinowej jakości możesz dzisiaj doznać we własnym salonie. Bardziej detalowy obraz. UHD 4K UHD 4K najwyższa rozdzielczość telewizorów dostępna powszechnie na rynku, dzięki której odwzorowane są najdrobniejsze niuanse w sposób wyraźny.

Więcej detalów, to więcej wrażeń, które błyskawicznie nie pozwolą o sobie zapomnieć. Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K. Stowarzyszenie Digital Europe ustaliło szereg norm, które musi spełniać telewizor UHD.

Jedną z nich są matryce bez dodatkowego, białego koloru w pikselach RGB. Przed zakupem przejrzyj, czy telewizor adekwatny certyfikat gwarantujący ponad 8 mln adresowanych pikseli, a więc wyśmienitą jakość Ultra High Definition.

POZOSTAŁE cechy JAKOŚCI OBRAZU Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 1500 PQI to wytworzona przez Samsung miara jakości obrazu. Bierze pod uwagę takie części jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia barw, jasność czy odwzorowanie czerni.

Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu. Obraz pełen szczegółów. UHD Dimming technika UHD Dimming to inteligentny system korekcji obrazu, analizujący wyświetlane sceny. Indywidualna optymalizacja poziomu kontrastu, kolorów i ostrości wpływa na realistyczne odzwierciedlenie kolorów.

Wyświetlane sceny posiadają doskonałe ich ustawienie. Lepsza jakość obrazu. UHD Upscaling technologia UHD Upscaling zwiększa jakość materiałów o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego progresywny 4-stopniowy proces, który analizuje poszczególne cechy, by obraz był jak najistotniej zbliżony do najwyższego standardu.

SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ Youtube, HBO GO, Netflix na sporym ekranie Twojego telewizora, komfortowo. Poznaj nieskomplikowany i intuicyjny Smart TV, który otwiera przed Tobą świat pełen możliwości.

prędki i zapewniający ogrom zabawy, a nietrudny w obsłudze dzięki jednemu pilotowi Smart Control, którym możesz sterować wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora. Swoje ulubione treści i aplikacje masz za każdym razem pod ręką w Smart Hub, działającemu szczególnie płynnie za sprawą systemu operacyjnego Tizen.

Włącza się błyskawicznie i zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka. Najkorzystniejsze filmy i seriale. Welcome Smart Pack Powitalny pakiet dla posiadaczy Samsung UHD TV. Korzystaj z dostępu do świetnej rozrywki.

Otwórz aplikację Smart Pack i odbierz przedłużony bezpłatny dostęp do FilmBox Live i inne niespodziewanki. * Więcej detalów w regulaminie na stronie https://mysamsung.com/pl/mysamsung/offers/#/JS4E6TDMF2BGZ/ nieskomplikowany dostęp do aplikacji, filmów i seriali.

Smart Hub Dzięki Smart Hub Twój nowy telewizor to coś więcej aniżeli wysokiej klasy telewizor. To dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych na dużym ekranie nigdy nie był tak komfortowy. Ty wybierasz co i kiedy oglądasz.

Jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, gier** i aplikacji internetowych. * w porównaniu do Smart Hub z 2016 roku. ** Zgodnie z regulaminem danego serwisu. Wymaga połączenia z internetem. Funkcja może nie być dostępna we wszystkich językach i obszarach.

Świat smartfona w Twoim TV. Smart View i Quick Connect (prędkie Połączenie) Telewizor w prosty sposób pozwala na odtwarzanie filmów, zdjęć czy muzyki z innych przystępnych sprzętów mobilnych. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View albo z funkcji Quick Connect (prędkie Połączenie), abyzespoić się Twoim smartfonem czy tabletem*.

S..