TV LED Samsung UE65MU6102 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem TV LED Samsung UE65MU6102 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Telewizor SAMSUNG LED UE65MU6102
3899.00
Media Expert
-3%
Telewizor SAMSUNG UE65MU6102K. Klasa energetyczna A
3899.00
MediaMarkt.pl
-3%
Telewizor SAMSUNG UE65MU6102K. Klasa energetyczna A
3899.00
Saturn
-3%
Telewizor SAMSUNG LED UE65MU6102
3899.00
Avans.pl
Telewizor 65" Samsung UE65MU6102 4K 3840x2160 SmartTV
4022.00
floch.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 65 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje DLNA, WiFi, Smart TV
Częstotliwość odświeżania 1300 Hz
Złącza HDMI 3
Złącza USB 2
Szerokość 174.5 cm
Pobór mocy 154 W
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-T

Opis

Obraz SMART TVwzornictwo Porównaj w opakowaniu warto wiedzieć UHD 4K Oglądaj filmy w wysokiej klasy rozdzielczości UHD 4K. Jakość potwierdzona atestem Stowarzyszenia Digital Europe. Gwarancja obrazu w jakości 4K Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K.

świetnie doświetlone sceny Poznaj obraz o zniewalającym poziomie kontrastu, nieporównanej energiczności barw i niezwykłej głębi. Smukły design Telewizor wspaniale wpasuje się w fason każdego wystroju wnętrza dzięki harmonijnemu i ascetycznemu wzornictwu.

Jeden pilot Smart Control Jeden do wielu maszyn. Za pomocą pilota Smart Control możesz kontrolować większość sprzętów Samsung. Świat smartfona w Twoim TV Steruj telewizorem przy pomocy telefonu. Możesz także udostępniać materiały multimedialne z maszyn przenośnych i komputera na telewizor Samsung Smart TV.

Obraz Naturalnie błyskotliwe odcienie. PurColor Siedmiokrotnie większa ilość punktów regulacji barw aniżeli w telewizorach Samsung Full HD sprawia, że telewizor z technologią PurColor wyświetla wielki zakres naturalnych barw.

dzisiaj możesz radować się obrazem zniewalającym energicznością kolorów i znacznymi detalami. Wyśmienite doświetlone sceny. Technologia HDR HDR to nowy kanon produkcji filmów i gier. Uwydatnia się wysokimi, nieosiągalnymi do tej pory stopniami jasności i kontrastu.

Obraz staje się tym samym bardziej szczegółowy i imponuje aktywnością odcieni. Prawdziwie kinowej jakości możesz teraz doznać we własnym salonie. Bardziej szczegółowy obraz. UHD 4K UHD 4K najwyższa rozdzielczość telewizorów przystępna powszechnie na rynku, dzięki której odwzorowane są najdrobniejsze niuanse w sposób wyrazisty.

Więcej detalów, to więcej wrażeń, które błyskawicznie nie pozwolą o sobie zapomnieć. Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K. Stowarzyszenie Digital Europe ustaliło szereg norm, które musi spełniać telewizor UHD.

Jedną z nich są matryce bez dopełniającego, białego koloru w pikselach RGB. Przed zakupem zobacz, czy telewizor trafny atest gwarantujący ponad 8 mln adresowanych pikseli, a więc perfekcyjną jakość Ultra High Definition.

POZOSTAŁE atrybuty JAKOŚCI OBRAZU Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 1300 PQI to wytworzona przez Samsung miara jakości obrazu. Bierze pod uwagę takie elementy jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia kolorów, jasność czy odwzorowanie czerni.

Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu. Obraz pełen szczegółów. UHD Dimming technika UHD Dimming to inteligentny system korekcji obrazu, analizujący wyświetlane sceny. Indywidualna optymalizacja poziomu kontrastu, odcieni i ostrości wpływa na realistyczne odzwierciedlenie barw.

Wyświetlane sceny posiadają idealne ich ustawienie. Udoskonalona jakość obrazu. UHD Upscaling technika UHD Upscaling powiększa jakość tworzyw o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego nowoczesny 4-stopniowy proces, który analizuje poszczególne parametry, żeby obraz był jak najmocniej zbliżony do najwyższego standardu.

SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ Youtube, HBO GO, Netflix na obfitym ekranie Twojego telewizora, komfortowo. Poznaj nietrudny i intuicyjny Smart TV, który otwiera przed Tobą świat pełen możliwości.

prędki i gwarantujący ogrom zabawy, a prosty w obsłudze dzięki jednemu pilotowi Smart Control, którym możesz sterować wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora. Swoje ulubione treści i aplikacje masz zawsze pod ręką w Smart Hub, działającemu stanowczo płynnie za sprawą systemu operacyjnego Tizen.

Włącza się prędko i zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka. Najlepsze filmy i seriale. Welcome Smart Pack Powitalny pakiet dla posiadaczy Samsung UHD TV. Korzystaj z dostępu do nadzwyczajnej rozrywki.

Otwórz aplikację Smart Pack i odbierz przedłużony darmowy dostęp do FilmBox Live, a także inne niespodziewanki. * Więcej szczegółów w regulaminie na stronie https://mysamsung.com/pl/mysamsung/offers/#/JS4E6TDMF2BGZ/ przystępny dostęp do aplikacji, filmów i seriali.

Smart Hub Dzięki Smart Hub Twój nowy telewizor to coś więcej niż wysokiej klasy telewizor. To dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych na obszernym ekranie nigdy nie był tak komfortowy. Ty wybierasz co i kiedy oglądasz.

Jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, gier** i aplikacji internetowych. * w porównaniu do Smart Hub z 2016 roku. ** Zgodnie z regulaminem danego serwisu. Wymaga połączenia z internetem. Funkcja może nie być przystępna we wszelkich językach i obszarach.

Świat smartfona w Twoim TV. Smart View i Quick Connect (szybkie Połączenie) Telewizor w prosty sposób pozwala na odtwarzanie filmów, zdjęć czy muzyki z innych dostępnych maszyn przenośnych. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View lub z funkcji Quick Connect (szybkie Połączenie), abyzespolić się Twoim smartfonem czy..