TV LED Sony KDL-32WD759 promocja 2018

Cena1740.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie EUKASA.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 32 "
Funkcje WiFi, Smart TV
Klasa energetyczna A

Opis

Zadziwiający obraz Full HD i smukła sylwetka.

X-Reality PRO™: wyraźny obraz nadzwyczajnej jakości: Oglądaj każdy materiał w niesamowitej jakości, ostrości i wyraźności. Technologie redukcji zakłóceń usuwają zakłócenia ze scen i udoskonalają ich ostrość, dzięki czemu każdy obraz jest wyjątkowo detalowy..
Full HD 1080p: Na telewizorach BRAVIA możesz oglądać na wielkim ekranie obrazy z nadzwyczajnie widocznymi szczegółami zawartymi w obrazie Full HD 1080p z płyty Blu-ray Disc™, internetowego serwisu telewizyjnego czy materiału wideo ze smartfona..
Obsługa wielu formatów nagrań z nośników USB: Odtwarzaj ulubioną treść cyfrową z dowolnej pamięci USB. Odtwarzanie z nośników USB z obsługą wielu formatów pozwoli odtworzyć praktycznie każdy materiał, w tym muzykę, filmy wideo i kolekcje zdjęć. Obsługa szerokiego wachlarza kodeków zagwarantuje maksymalną uniwersalność. Po prostu podłączasz i odtwarzasz..
Motionflow™ XR: płynna akcja na ekranie: innowacyjna technologia Motionflow™ XR zagwarantuje płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów między klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych komponentów wizualnych na przystępnych klatkach. Niektóre modele są wyposażone w funkcję wstawiania ciemnych klatek, która zapobiega rozmyciau obrazu i nadaje mu prawdziwie kinowy wygląd..
Zarządzanie kablami: Wyrzuć przewody z widoku. Wszystkie przewody można starannie ukryć z tyłu telewizora i schować w stojaku, by utrzymać ład i porządek..
Smukły wygląd: Smukła sylwetka pasuje do wyglądu domowego salonu i usprawnia montaż na ścianie. Wąska ramka z aluminiowymi akcentami nie odwraca uwagi od obrazu, który wypełnia praktycznie cały ekran. Oto wspaniałe połączenie formy i funkcji, będące gwarancją perfekcyjnych wrażeń..
zaimplementowana łączność Wi-Fi® – wyśmienita rozrywka bez przewodów: przystępne połączenie z siecią domową. Zastosowane łącze Wi-Fi® pozwala oglądać filmy, oglądać materiały video z serwisów, takich jak YouTube™, i korzystać z oferty programów telewizyjnych dostępnych na życzenie. Co ważne, do transmisji tworzyw rozrywkowych z domowej sieci i Internetu nie są niezbędne żadne kable..
YouTube: Filmy z sieci na wielkim ekranie: Włącz aplikację YouTube™ i oglądaj najnowsze teledyski i lubiane klipy na obfitym ekranie telewizora. Zaloguj się, żeby uzyskać dostęp do list odtwarzania i oglądać subskrypcje..
Photo Sharing Plus: wspólne oglądanie na pokaźnym ekranie: Twoi goście prosto pokażą swoje fotografie na pokaźnym ekranie. Telewizor BRAVIA pozwala bezprzewodowo prezentować fotografie i ujęcia wideo ze smartfonów nawet 10 osobom, dobór podkładu muzycznego. Telewizor kreuje nawet własną, znakomitą dla gości sieć Wi-Fi®..
Obraz ze smartfona na pokaźnym ekranie: Funkcja kopii ekranu pozwala na oglądanie treści i obsługiwanie aplikacji ze smartfonu na ekranie telewizora. Wspominaj ładne chwile wraz z rodziną i znajomymi na pokaźnym ekranie telewizora.
jednostajne brzmienie dzięki technice Clear Phase: Do analizy i kompensacji niedoskonałości w dźwięku z głośników służy innowacyjny model komputerowy, który precyzyjnie „próbkuje" reprodukowane częstotliwości. Uzyskane informacje są używane do wyrównania charakterystyki częstotliwościowej głośnika i zapewnienia czystego, naturalnego, przyjemnego w słuchaniu dźwięku..