TV LED Sony KDL-32WE610 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem TV LED Sony KDL-32WE610 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1198.37 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Telewizor SONY LED KDL-32WE610
1198.37
Avans.pl
-11%
Telewizor SONY LED KDL-32WE610
1198.37
ELECTRO.pl
Sony KDL-32WE610
1199.00
RTV EURO AGD
Telewizor SONY KDL-32WE610
1348.00
MediaMarkt.pl
Telewizor SONY LED KDL-32WE610
1348.00
Media Expert

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 32 "
Rozdzielczość 720p - HD Ready
Funkcje WiFi, Smart TV
Częstotliwość odświeżania 400 Hz
Złącza HDMI 2
Złącza USB 2
Wejścia Euro 1
Wysokość 49.0 cm
Szerokość 82.6 cm
Pobór mocy 41 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0.5 W
Standard Vesa 100 x 200
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-T

Opis

Pozostań online dzięki dostępowi do portalu YouTube™ za naciśnięciem jednego przycisku
Przejdź prosto do serwisu YouTube™ i ciesz się ulubionymi filmami. Na tym telewizorze z obsługą Internetu serwis YouTube™ działa szybciej niż kiedykolwiek, a w celu przystępnego przeglądania umieściliśmy przycisk YouTube™ na pilocie.
technologia High Dynamic Range dla rzeczywistego obrazu
Dzięki technice High Dynamic Range (HDR) detale normalnie utracone w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach zostają zachowane, co daje o dużo bardziej dynamiczny obraz. Sprawdź fakturę lśniącej metalowej powierzchni skrzydła samolotu i światło słoneczne odbijające się od kadłuba. Zgodny z PS4, PS4Pro, i telewizją strumieniową
pokaźniejsza przezroczystość, więcej szczegółów w rozdzielczości Full HD
Doświadcz najdrobniejszych detali, kontrastu i tekstury w rozdzielczości Full HD 1080p. Przy rozdzielczości obrazu 1920 x 1080 pikseli telewizory Full HD odtwarzają pięciokrotnie więcej szczegółów niż telewizory o standardowej rozdzielczości. Wszystko co oglądasz jest bardziej ostre, ma wyraźniejsze kontury i jest bardziej realne, przy niewiele znaczących szumach i maksimum wyrazu.
Dostrzeż najdrobniejsze detale obrazu dzięki technologii X-Reality™ PRO
technika przetwarzania obrazu X-Reality™ PRO interpoluje wszystkie piksele, dając idealną klarowność obrazu. Ponieważ analizowane są pojedyncze kadry, każda scena zostaje porównana z naszą specjalną bazą informacji, w celu udoskonalenia wyświetlanego obrazu oraz zmniejszenia szumów, dając w konsekwencji nieprawdopodobnie realistyczny obraz. Różnica jest wyraźna i przejawia się w naturalnym wyglądzie szczegółów.
wytworzony do słuchania: ClearAudio+
Naturalnie wyglądający obraz zasługuje na odpowiednią oprawę dźwiękową. Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora zdaje się dobiegać ze wszelkich stron. Muzyka, dialogi i efekty przestrzenne stają się czystsze i dokładniejsze, niezależnie od źródła nagrania.
Przód bez przewodów
Ukryj wszystkie przewody z dekoderów albo odtwarzaczy Blu-ray w nieszablonowej podstawie.
Motionflow™ XR: płynna akcja na ekranie
postępowa technika Motionflow™ XR gwarantuje płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów pomiędzy klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych elementów wizualnych na dostępnych klatkach. Niektóre modele są wyekwipowane w funkcję wstawiania ciemnych klatek, która zapobiega rozmyciau obrazu i nadaje mu prawdziwie kinowy wygląd.
zaimplementowana łączność Wi-Fi — wspaniała rozrywka bez przewodów
Łatwe połączenie z siecią domową. Zaimplementowane łącze Wi-Fi® pozwala oglądać filmy, oglądać materiały video z serwisów, takich jak YouTube™, oraz korzystać z oferty programów telewizyjnych dostępnych na życzenie. Co ważne, do transmisji materiałów rozrywkowych z domowej sieci i Internetu nie są potrzebne żadne kable.
Nagrywanie na dysk twardy USB: telewizor zmienia się w nagrywarkę cyfrową
Możesz nagrywać programy telewizji cyfrowej na podłączony dysk twardy USB o pojemności do 2 TB, a następnie odtwarzać je w dowolnym momencie. Do rozpoczęcia zapisu można użyć przycisku albo programatora czasowego. W celu rozpoczęcia rejestracji oglądanego programu wystarczy nacisnąć przycisk REC na końcu programu nagrywanie samoczynnie się wyłączy.
towar
firma
Kod producenta
KDL-32WE610
EAN
4548736053458
informacje podstawowe ekran Tuner
DVB-C
DVB-T
MPEG-4
zastosowane technologie
Funkcje
System operacyjny
Linux
Motionflow XR 400 Hz
HDR
Tryb gra
Tryb grafika
Tryb kinowy
Tryb sportowy
Tryb typowy
Tryb własny
Tryb fotografie
Tryb żywy
Aplikacje
Netflix
oglądarka internetowa
You Tube
AVCHD
AVI
JPEG
MJPEG
MKV
MP3
MP4
MPEG1
MPEG2-TS
MPEG2PS
WAV
WebM
WMA
XviD
zastosowane technologie
Tak
Dźwięk
2 głośniki
Zintegrowane głośniki
Tryb kino
Tryb muzyka
Tryb sport
Tryb charakterystyczny
techniczne Złącza Fizyczne Wyposażenie
Baterie do pilota
Instrukcja obsługi
przewód zasilający
Pilot typowy
Podstawa
Zasilacz sieciowy
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 382 462
Opis:
Infolinia Sony – natychmiastowa pomoc i porada: 801 382 462Wsparcie serwisowe i gwarancja:https://services.sony.pl/support/pl/warranty