TV LED Sony KDL-55XE7005 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem TV LED Sony KDL-55XE7005 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3089.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
SONY telewizor KD-55XE7005 - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
3089.00
Mall.pl
Telewizor Sony KD-55XE7005
3199.00
Media-Styl
Telewizor SONY LED KD-55XE7005BAEP
3299.00
Media Expert
SONY KD55XE7005
3399.00
NEONET

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi, Smart TV
Częstotliwość odświeżania 200 Hz
Złącza HDMI 3
Złącza USB 3
Wysokość 77.5 cm
Szerokość 123.8 cm
Standard Vesa 300 x 200
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-S, DVB-T

Opis

Odkryj detale z 4K HDR

Telewizor zgodny z technologią High Dynamic Range (HDR) odmieni twój sposób myślenia o telewizorach. Połączenie progresywnego podświetlenia, wydajnego procesora obrazu 4K X-Reality™ PRO z rozdzielczością 4K Ultra HD iż materiał wideo HDR cechuje unikatowa szczegółowość, kolorystyka i kontrast, a także szerszy zakres jasności aniżeli przy innych formatach video.

Dostrzeż najdrobniejsze szczegóły obrazu dzięki technologii 4K X-Reality™ PRO

Nasz najbardziej skuteczny procesor obrazu 4K udoskonala każdy piksel i nadaje mu stosowny wygląd. Poszczególne fragmenty sceny są poddawane analizie i przetwarzane z zastosowaniem specjalnej bazy informacji o obrazach, która zezwala na niezależną optymalizację faktur, barw i krawędzi. Różnica jest istotna i przejawia się w naturalnym wyglądzie szczegółów

Przód bez przewodów

Ukryj wszystkie przewody z dekoderów lub odtwarzaczy Blu-ray w nieszablonowej podstawie.

Motionflow™ XR: płynna akcja na ekrani

nowoczesna technologia Motionflow™ XR zapewnia płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów między klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych komponentów wizualnych na dostępnych klatkach.. Niektóre modele są wyposażone w funkcję wstawiania ciemnych klatek, która uniemożliwia rozmyciu obrazu i nadaje mu prawdziwie kinowy wygląd.

zaimplementowana łączność Wi-Fi

Łatwe połączenie z siecią domową. Zastosowane łącze Wi-Fi® pozwala oglądać filmy, oglądać materiały wideo z serwisów, takich jak YouTube™, oraz korzystać z oferty programów telewizyjnych przystępnych na życzenie. Co ważne, do transmisji tworzyw rozrywkowych z domowej sieci i Internetu nie są niezbędne żadne kable.

Obraz ze smartfona na dużym ekranie

Funkcja kopii ekranu umożliwia oglądanie treści i korzystanie z aplikacji ze smartfonów na telewizorze Sony. Powiększ rozmiar swych wspomnień i ciesz się nimi z rodziną i przyjaciółmi na sporym ekranie

produkowany do słuchania: tryb ClearAudio+

Naturalnie wyglądający obraz zasługuje na odpowiednią oprawę dźwiękową. Technika Digital Sound Engine przywraca naturalne, wysokiej jakości, choćby najbardziej delikatne i dyskretnie umieszczone w przestrzeni dźwięki a tryb ClearAudio+ iż dźwięk z telewizora zdaje się dobiegać ze wszystkich stron. Muzyka, dialogi i efekty przestrzenne stają się czystsze i precyzyjniejsze, niezależnie od źródła nagrania.

Specyfikacja technologiczna towar
firma
Kod producenta
KD-55XE7005
EAN
4548736053243
informacje podstawowe wyświetlacz Tuner
DVB-C
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
MPEG-4
zastosowane technologie
Funkcje
System operacyjny
Brak danych
Motionflow XR 200 Hz
Aplikacje
przeglądarka internetowa
Brak informacji
Tak
Dźwięk techniczne Złącza Fizyczne Wyposażenie
Baterie do pilota
Instrukcja obsługi
przewód zasilający
Pilot charakterystyczny
Podstawa
Zasilacz sieciowy