Termometr Goclever MEDICLEVER Infraerven bezdotykov teploměr - HTEMPNB Darmowy odbiór w 21 miastach!, HTEMPNB promocja 2018

jest dostępny w sklepie Oficjalny sklep GOCLEVER

Parametry

Producent:Goclever
Kategoria:Termometry

Opis
  • ZDROWIE
  • BEZPIECZEŃSTWO
  • RODZINA
  • PEWNOŚĆ
  • SZCZĘŚCIE


Zadbaj o Zdrowie Rodziny

Termometr bezdotykowy producenta MEDICLEVER to gwarancja wygodnego pomiaru temperatury ciała i otoczenia przy zachowanej staranności i rzetelności rezultatów. Zwłaszcza w czasie osłabienia, podejrzeń infekcji, w okresie zachorowań lub po bezpośrednim kontakcie z osobą zarażoną.


Termometr Bezdotykowy

- NEBU ONE pomoże w sprawnej inhalacji
- Model nebulizatora pneumatycznego (tłokowego)
- Nebulizator marki MEDICLEVER jest cichy i komfortowy w obsłudze
- NEBU ONE to urządzenie dla całej rodziny, w dodatku dla dzieci


TERMOMETR BEZDOTYKOWY

Termometr bezdotykowy firmy MEDICLEVER to gwarancja komfortowego pomiaru temperatury ciała i otoczenia przy zachowanej precyzyjności i rzetelności rezultatów. Istotnie funkcjonalny zarys i spektakularny wygląd to jeszcze wyróżniki tego termometru.

Jest to przyrząd, który przyda się w sytuacji konieczności szybkiego sprawdzenia stanu organizmu, zwłaszcza w czasie osłabienia, podejrzeń infekcji, w okresie zachorowań albo po bezpośrednim kontakcie z osobą zarażoną. Postępowe urządzenie będzie wprawnym diagnostą pierwszych symptomów choroby.


MOŻLIWOŚCI MEDYCYNY

Termometr firmy MEDICLEVER dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Pacjent ma możliwość wyboru jednostek między stopniami Celsjusza i Fahrenheita. W celu stałego monitorowania przebiegu infekcji, można także zapisać do 32 wyników w podręcznej pamięci urządzenia. Warto podkreślić wygodę wykorzystywania tego przyrządu. Spełni oczekiwania on zwłaszcza podczas pomiaru temperatury ciała dziecka, które może być zbyt zestresowane chorobą, aby być w stanie spokojnie poddać się badaniu. W tym przypadku błyskawicznie i z wygodnej odległości można uzyskać miarodajny wynik.

dodatkową zaletą oferowanego termometru bezdotykowego jest opcja mierzenia temperatury otoczenia, jak w dodatku poszczególnych obiektów. Coraz częściej dostępne na rynku urządzenia tego typu łączą te dwie funkcje. Termometr marki MEDICLEVER dostosowuje się do trendów związanych ze zdrowym stylem życia i dbaniem o zdrowie swoje i całej swej najbliższej rodziny.


ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE

Na panelu znajduje się zaledwie kilka przycisków, a jego obsługa jest wysoce intuicyjna i prosta.

W termometrze wykorzystano metodę 1C2M (One Click To Measure).

By dokonać pomiaru temperatury, starczy umieścić urządzenie w maksymalnej odległości 15 cm od czoła pacjenta lub mierzonego obiektu i wcisnąć jeden przycisk. Wynik pojawia się na panelu LCD ekspresowo i pozwala na szybką diagnozę symptomów i ocenę, czy w organizmie utrzymuje się gorączka.


PROSTE ROZWIĄZANIA

istotnie funkcjonalny kształt i atrakcyjny wygląd to również wyróżniki tego termometru. Na panelu znajduje się zaledwie kilka przycisków, a jego obsługa jest wysoce intuicyjna i prosta. Żeby dokonać pomiaru temperatury, wystarczy umieścić urządzenie w maksymalnej odległości 15 cm od czoła pacjenta lub mierzonego obiektu i wcisnąć jeden przycisk. Wynik pojawia się na panelu LCD momentalnie i pozwala na szybką diagnozę symptomów i ocenę, czy w organizmie utrzymuje się gorączka.


PIERWSZA DIAGNOZA

Termometr bezdotykowy marki MEDICLEVER to przyjaciel całej rodziny. Bez problemu zdiagnozuje równocześnie stan zdrowia drobnej pociechy, jak i zadowoli swoją dokładnością osobę dorosłą. Jest nieprzeciętną alternatywą dla klasycznych termometrów, które działają wolno i wymagają zaangażowania ze strony pacjenta. Oferowane urządzenie sprawdzi się w każdych warunkach, o każdej porze roku i przy każdych, choćby najmniejszych, podejrzeniach nadciągającej infekcji.