Boucheron boucheron quatre pour homme woda toaletowa 100 ml tester dla mężczyzn promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Boucheron boucheron quatre pour homme woda toaletowa 100 ml tester dla mężczyzn oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Boucheron Boucheron Quatre Pour Homme woda toaletowa 100 ml tester dla mężczyzn
99.50
ELNINO PARFUM
Boucheron Boucheron Quatre Pour Homme woda toaletowa 100 ml tester dla mężczyzn
103.19
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Boucheron
Kategoria:Testery zapachów dla mężczyzn
Pojemność 100 ml

Opis

Boucheron to producent, która wylansowała już ponad 30 aromatów istniejąc na rynku już ponad 25 lat. W swej ofercie kombinacje zapachowe jednocześnie dla kobiet jak i dla panów – w naszej bazie posiadamy bogatą ofertę oryginalnych perfum tej marki.

Co wyraźne, zapachy tej marki są wyjątkowo wyraziste, pełne zaskakujących połączeń i kombinacji zapachowych – trudno obok tych nut zapachowych przejść obojętnie – są na tyle specyficzne i nieszablonowe,skomplikowano jest potem zrezygnować z takiego zapachu.

Boucheron Pour Femme to tradycyjna, kwiatowa kompozycja, która otrzymała nagrodę jednocześnie za nuty zapachowe jak i za zarys opakowania (nawiązującego do pierścienia – symbolu miłości – w końcu wylansowała go marka jubilerska Alaina Boucherona).

To absolutna klasyka tej marki – warto znać jej aromat. Boucheron Jaipour pour Homme to jeden ze starszych zapachów, należących już teraz do klasyki gatunku. Jego kombinacja jest ciężka, orientalna i wyjątkowo solidna dzięki połączeni woni kwiatowej z ambrą i nieprzemijalną wanilią.

Boucheron pour Homme dla pań to kombinacja drzewna, świeża i aromatyczna. Przeważają w niej pomarańcza, irys i drzewo sandałowe. Ten sam aromat w wersji dla mężczyzn jest równocześnie seksowny i męski – to zaskakujące połączenie pozornie niepasujących do siebie nut zapachowych.

Jedną z nowszych kombinacji producenta stanowią oryginalne pachnidła o nazwie Jaipour Bracelet. W jej nutach zapachowych przeważają bazylia, hiacynt i irys, które tworzą atrakcyjny bukiet zapachowy, doskonały dla kobiet świadomych swojej ładności,równocześnie dziewczęcych i delikatnych.

Boucheron Place Vendome powstała z okazji trzydziestolecia istnienia firmy na rynku. Łączy w sobie nuty kwiatowe i drzewne z domieszką różowego pieprzu i miodu. To zapach, które na długo zapada w pamięć, dedykowany dla pań wyrafinowanych i pewnych siebie – świetny na wieczór.

perfumy Boucheron uznawane są za ekskluzywne i skierowane do wymagających, świadomych siebie konsumentów – potocznie przyjęło się, iż są skierowane do dojrzałych pań i mężczyzn.