Topgal Plecak młodzieżowy hit 896 c - grey promocja 2019

Cena269.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Topgal

Parametry

Producent:Topgal
Kategoria:Tornistry i plecaki
Kolor szary
Rodzaj plecak

Opis

Pojemny plecak młodzieżowy do 6-8 klasy lub szkoły średniej dwie komory i dwie kieszenie z przodu nieelastyczne plecy ze stelażem sprzyjające zdrowemu użytkowaniu błyskotliwy tkany materiał z wzorem drzew Dwukomorowy plecak uniesie nie tylko książki do szkoły, lecz także notebook, który możesz umieścić w tylnej komorze plecaka w specjalnej kieszeni (do maksymalnej wielkości 15,4").

znajdziesz tam również mniejszą kieszeń na np. Pendrive, czy powerbank. Przednia komora jest szczególnie pojemna, ma kieszonkę z siateczki na dokumenty. Z przodu plecaka są dwie mniejsze kieszenie przykładowo na śniadanie albo na piórnik (nie jest wyposażeniem plecaka).

Dwie boczne kieszenie są wytwarzane z siateczki. Jedna z nich ma pas stabilizujący, więc możesz w niej przenosić butelkę 1,5 l zapiętą paskiem, aby nie wypadała w drodze do autobusu. Dodatkowe mocne strony: odblaski zwiększające widoczność w drodze do szkoły pas piersiowy i uchwyt do noszenia plecaka w ręce wytrzymałe dno z materiału Topdura (testowane w ITC Zlin)