Maybelline volum' express turbo boost maskara 10 ml promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Maybelline volum' express turbo boost maskara 10 ml oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 14.86 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Maybelline Turbo Volum Express tusz do rzęs 10 ml dla kobiet Very Black
14.86
E-Glamour.pl
Maybelline Turbo Volum Express tusz do rzęs 10 ml dla kobiet Very Black
14.90
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:Maybelline
Kategoria:Tusze do rzęs
Pojemność 10 ml

Opis

„Może to jej urok, może to Maybelline." – motto to zna każda kobieta, która choć trochę interesuje się modą i prawidłowymi kosmetykami i pragnie codziennie prezentować się zjawiskowo i szczególnie. Od roku 1991 jest ono hasłem reklamowym firmy, która zaskarbiła sobie zwolenników na całym świecie i która stosowana jest codziennie poprzez miliony kobiet.

niewiele osób jednak wie, iż to właśnie Maybelline, a raczej założyciel i kreator producenta – chemik Thomas L. Williams – są pomysłodawcami i wynalazcami pierwszej maskary na świecie. Początkowo była ona kamieniu do samodzielnego rozcieńczania, dopiero w 1960 roku Maybelline wprowadziło tusze w znanej nam dziś formie.

Tusze do rzęs zrewolucjonizowały rynek kosmetyczny, a dziś nie wyobrażamy sobie prawidłowego makijażu oka bez tego właśnie kosmetyku, który wydłuża, pogrubia rzęsy i uwydatnia oko. Hołd oddany kobiecości poprzez Maybelline jest doceniany poprzez panie, które bardzo ochoczo sięgają po produkty producenta zarówno w trakcie wykonywania makijażu na co dzień, jak i na pokaźniejsze wyjście.

produkowane od 1915 roku kosmetyki Maybelline są stanowczo idealnej jakości, a ich wybór jest ogromny. Każda kobieta może znaleźć w ofercie coś dla siebie, co rewelacyjnie wyeksponuje jej urodę i zmysłowość.

producent dba, żeby wszystkie panie czuły się nad wyraz i kobieco w każdej sytuacji, bez względu na wiek czy odcień skóry. W naszej ofercie znajduje się dużo produktów marki – wszystkie w ciekawych cenach.

Są to kosmetyki z wysokiej półki, tworzone z najwyższej jakości komponentów i półproduktów. Maybelline specjalizuje się w kosmetykach do makijażu, które podkreślają atuty i minimalizują wady każdej twarzy.

producent proponuje zarówno podkłady, kremy, pudry i kremy BB w wielu odcieniach, które skonsolidować można do własnej skóry, jak i oczywiście tusze do rzęs, kredki, cienie do powiek czy eyelinery. Ponadto oferta obejmuje produkty do pielęgnacji i malowania ust i paznokci.

za pomocą kosmetyków firmy można wykonać pełny makijaż twarzy i rewelacyjnie zadbać o spektakularne dłonie.