Meliconi Uchwyt Slim Style 600SDR 50"-80" Darmowy odbiór w 21 miastach! promocja 2019

Cena529.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Meliconi
Kategoria:Uchwyty i ramiona do TV
Max przekątna TV 80 "

Opis

Seria Meliconi SLIMSTYLE Wybierz uchwyt z serii SLIMSTYLE jeżeli zależy Ci aby telewizor był jak najbliżej ściany. Kompaktowe wymiary powodują, że uchwyt jest praktycznie niewidoczny, a telewizor sprawia wrażenie obrazu zawieszonego na ścianie.

Dodatkowo wszystkie wieszaki z serii SLIMSTYLE wykonane są z aluminium co sprawia, że są nie tylko wytrzymałe, ale także bardzo lekkie. Kupując wieszak Meliconi z serii SLIMSTYLE masz pewność, że kupujesz produkt doceniany przez użytkowników na całym świecie.

Dane techniczne produktu: Standard VESA [mm] 400-600 Maksmymalne obciążenie 30 kg Wielkość ekranu 50-80 cali Regulacja konta nachylenia tak Zakres regulacji od -10 do +30 stopni w pionie, +/- 90 stopni w poziomie Sposób montażu do ściany Gwarancja 10 lat Odległość od ściany min.

42 - max. 516 mm Wykonanie aluminium Wieszak do telewizora SLIM STYLE 600SDR: Zgodność ze standardami VESA Wieszak SLIM STYLE 600SDR firmy Meliconi został zaprojektowany zgodnie z obowiązującymi standardami VESA czyli ustandaryzowanym rozstawiem śrub montażowych, a wszystko po to byś mógł dobrać wieszak odpowiedni do Twojego telewizora.

Standard VESA dla tego produktu wynosi 400-600 mm. Obiciążenie do 30kg Wieszak SLIM STYLE 600SDR wytrzyma obciążenie aż 30kg, dzięki czemu możesz powiesić na nim swój telewizor bez obawy, że spadnie na ziemię.

Pasuje do różnych wielkości telewizora Wieszak został tak zaprojektowany, że możesz zawiesić na nim telewizor o przękątnej ekranu od 50" do 80" (127>203 cm). Regulowane ramię Wieszak posiada ramię o zakresie regulacji od 42 do 516 mm co pozwala na dostosowanie odległości telewizora od ściany do Twoich potrzeb.

Umożliwia to również skręt ramienia w zakresie od -90 do +90 stopni. Dwupłaszczyznowa rotacja Mechanizm zastosowany w uchwycie SLIM STYLE 600SDR pozwala na regulowanie telewizora w pozycji pionowej od -10 do +30 stopni oraz poziomej w zakresie +/- 90 stopni.

Kable w jednym miejscu Wieszak Slim Style 600SDR wyposażony został w specjalny uchwyt dzięki któremu zepniesz wszystkie zwisające kable razem. Włoskie wykonanie czyli jakość i styl Wieszak SLIM STYLE 600SDR został w całości zaprojektowany i wykonany we włoszech, dlatego cieszy nie tylko swoją funkcjonalnością ale i wyglądem.

Znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w domu ale również w elegenckim biurze. Gwarancja jakości Producent potwierdza jakość wykonania 10 letnią gwarancją. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz markowy produkt, a nie marną chińszczyznę.

/* */