Wibrator FUN FACTORY G5 BIG BOSS Black Line | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY promocja 2019

Cena439.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Fun Factory
Kategoria:Wibratory

Opis

Średnica: 4,4cm Długość: 22,8cm Zasilanie: ŁADOWARKA CLICK 'N' CHARGE (w zestawie) Wodoodporność: Tak Tworzywo: Silikon wolny od ftalanów Lubrykanty: jedynie na bazie wody

specyficzny, jedyny w swym rodzaju, uwodzi potęgą i rozmiarami. Jego imponująca sylwetka oczaruje wszystkie miłośniczki przyjemności rozmiarów XL. Ten gigant błyskawicznie przejmuje prowadzenie. Posiadaczki wibratora BIG BOSS docenią jego intensywne lecz ciche wibracje i najróżniejszą stymulację.

wytworna linia G5 to całkowicie nowy wymiar doznań!

szczególnie mocny silnik działa w najmocniej wymagających strefach. Wibrację poczujesz od środka trzonu zabawki, aż do szaleńczo rozwibrowanego szczytu - wejście do pochwy, punkt G pieszczone będą nieprzeciętnie, jak nigdy dotąd. Łechtaczka roztańczy się na korzystne, a każde drgnienie będzie wielkim krokiem do genialnego pełnego orgazmu.

parametry produktu

 • konkretny silnik (25% mocniejszy i efektywniejszy od dotychczasowych wibratorów Fun Factory
 • nowy ulepszony panel sterowania - "prędki" przycisk STOP/START (FUN)
 • blokada panelu sterowania - silne wibracje ulokowane na środku korpusu wibratora
 • idealne przekazywanie wibracji na końcówkę wibratora - w 100 % wodoszczelny,
 • ładowanie magnetyczną ładowarką systemu CLICK 'N' CHARGE,
 • uznany uchwyt LOVE LOOP (pętla miłości)
 • 6 prędkości wibracji i 6 trybów stymulacji
 • konkretny, cichy i trwały silnik,
 • korpus produkowany w 100% z silikonu medycznego.

bezprecedensowA LINIA WIBRATORÓW FUN FACTORY G5 DELUXE VIBES to:

Loop of love

Uchwyt z oczkiem, będący znakiem rozpoznawczym lusksusowej linii wibratorów pełnowymiarowych Fun Factory - ulepszona ergonomia i kontrola zabawki to skupienie się na doznaniach i przyjemności!

OBSŁUGA NOWEGO PANELU STEROWANIA

 • przycisk (FUN) włącza i wyłącza wibrator
 • wibrator uruchamia się na średniej prędkości wibracji
 • wciskając (+) przechodzisz do aktywniejszych wibracji, a następnie do programów stymulacji - wciskając (-) po włączeniu obniżasz dynamiczność wibracji


BLOKADA PANELU STEROWANIA

Panel sterowania możesz zablokować: wciśnij przycisk (+) oraz czerwony przycisk (FUN) równocześnie - kiedy poczujesz krótką wibrację, Twój wibrator jest zablokowany. Aby odblokować panel, należy wcisnąć przycisk (-), a także przycisk (FUN)

Ładowanie CLICK 'N' CHARGE

Wszystkie zabawki linii G5 zasilane są poprzez zaimplementowany akumulator litowo-jonowy. Ładowanie odbywa się użyteczną ładowarką, po przyłożeniu magnetycznej "wtyczki". Ta sama ładowarka pasuje do wszelkich obecnych i przyszłych zabawek z systemem ładowania CLICK'N'CHARGE. Podczas ładowania podświetla się równocześnie ładowarka, jak i panel sterujący - im więcej światełek miga podczas ładowania, tym lepiej naładowana jest bateria. ŁADOWARKA USB W zestawie

dane technologicznE

Długość pełna: 22,8 cm
Średnica: 4,4 cm


O PRODUCENCIE

FUN FACTORY jest wiodącym na świecie i największym w Europie producentem zabawek erotycznych. W swej ofercie jedynie produkty najwyższej jakości - łączące w sobie zaawansowane wzornictwo, postępową technikę, wysokogatunkowe materiały i szykowny wygląd. Potwierdzeniem klasy artykułów FUN FACTORY są liczne nagrody i dokumenty jakości. Postępowy design, rewelacyjna forma i harmonijny zarys, w połączeniu z intuicyjną funkcjonalnością, niezwykleść wszelkich towarów FUN FACTORY. Jakość Made in Germany.