Wibrujące Majtki z Pilotem promocja 2018

Cena95.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Baile
Kategoria:Wibratory

Opis

Materiał Materiał tekstynlny/ ABS uzupełniające dane 2 konkretne silniki wariant baterii Bateria AAA Regulacja szybkości tak dołączona bateria tak Wodoodporny nie Funkcje tak

Nie daj się zwieźć pozorom. Ta bielizna, to coś więcej, niż wyłącznie kolorowe majteczki. Od tej pory będą za każdym razem przy Tobie, aby sprawiać Ci przyjemność, gdy jedynie tego Ci trzeba.

Wibrujące majtki sterowane są zdalnie załączonym pilotem. Możesz dowolnie wybrać poziom wibracji. Możesz też oddać władzę partnerowi, aby to on zaskoczył Cię wybranym poziomem wibracji.

Poszycie zrobione jest z bardzo delikatnego, przyjemnego w dotyku tekstylnego materiału, który z łatwością można zdemontować i uprać. Demontaż jest banalnie prosty- od spodu ukryty jest nieznaczny zamek, zatem starczy go odsunąć i wyjąć wibrujący szkielet.

Te wibrujące majtki mają 2 punkty stymulujące.

1. Punkt położony na wysokości łechtaczki, po to, aby stymulować ją dokładnie.

2. Specjalna wypustka masująca wejście do pochwy. Jest to miejsce zawierające sporo wrażliwych zakończeń nerwowych. Wyjątkowo czułe na stymulację

W tyle szkieletu umieszczony jest wyłącznik, dzięki któremu można natychmiast wyłączyć majtki oraz sterować poziomem wibracji.

Ten gadżet erotyczny, to naprawdę przemyślane urządzenie do stymulacji i sprawiania przyjemności.

Wibrujące majtki, zostały dopracowane pod każdym względem. Są szczególnie sprężyste i uniwersalne, dlatego będą pasować na każdą kobietę, niezależnie od rozmiaru.

Majteczki z wibratorem zasilane są lubianymi bateriami AAA. Są to tzw. Drobne paluszki, dostępne niemal w każdym sklepie. Dostęp do nich i zamiana jest jeszcze niezwykle prosty- baterie są umieszczone pod zamkiem bezzwłocznym w przodzie majteczek.