Einhell TE-CD 12 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Einhell TE-CD 12 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 185.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-45%
Einhell wkętarka akumulatorowa TH-CD 12 Li - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
185.00
Mall.pl
Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 12 LI 2AKU
339.00
ELECTRO.pl
Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 12 LI 2AKU
339.00
Media Expert

Parametry

Producent:Einhell
Kategoria:Wiertarko-wkrętarki
Napięcie zasilania 12 V
Pojemność akumulatora 1.3 Ah
Maksymalna prędkość obrotowa 0350 obr/min
Ilość biegów 2

Opis

Wysokiej jakości, efektywna i kompaktowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa TE-CD 12 Li to fachowe narzędzie, które sprawdzi się przy najszczególniej wymagających pracach związanych z wierceniem i wkręcaniem w domu, warsztacie i garażu.

Bateria litowo-jonowa dysponuje systemem zarządzania, co przekłada się na słuszną kontrolę oraz dłuższą żywotność baterii. Silnik o dużej mocy i wysokim momencie obrotowym wraz ze swoją dwubiegową skrzynią biegów z przełącznikiem kierunku obrotów, zapewnia stosowne rezultaty.

Dzięki automatycznej blokadzie wrzeciona, pojedynczy uchwyt wiertarki TE-CD 12 Li pozwala na szybką podmianę narzędzi. Staranna regulacja szybkości i momentu obrotowego zapewnia dostosowanie urządzenia do potrzeb obrabianego materiału i zastosowanych wkrętów.

Funkcja szybkiego zatrzymania uniemożliwia dalszej pracy na wypadek zwolnienia włącznika. Lampka LED zagwarantuje prawidłowe oświetlenie miejsca pracy. Zasilacz 1-godzinny wraz z dopełniającą baterią litowo-jonową praktycznie eliminują przerwy w pracy.

Smukła, użyteczna kompozycja z miękkim uchwytem zapewnia dobre trzymanie przez użytkownika i ogranicza jego zmęczenie. TE-CD 12 Li umieszczono precyzyjnie w bezpiecznej walizce, co upraszcza przechowywanie i transport.