D-Vitum Forte® 2000 j.m Witamina D - 120 kaps (5904960011241) promocja 2018

sprawdź dostępność w sklepie Hurtownia Suplementów Diety i Kosmetyków Relax

Parametry

Producent:Oleofarm
Kategoria:Witaminy ciążowe
Postać kapsułki

Opis

Do nowoczesnania dietetycznego w niedoborach witaminy D. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, zębów i korzystnego poziomu wapnia we krwi. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu odpornościowego. Wspiera dobre wchłanianie i wykorzystywanie wapnia i fosforu i bierze udział w procesie podziału komórek. Organizm produkuje witaminę D na drodze syntezy skórnej, pod wpływem promieniowania słonecznego UV. W okresie letnim synteza ta jest jednak ograniczona ze względu na użytkowanie kosmetyków z filtrami UV i zalecane osobom starszym, a także kobietom w ciąży unikanie nadmiernej ekspozycji na słońce. W okresie jesienno-zimowym synteza witaminy D w skórze jest ograniczona z powodu zmniejszonego nasłonecznienia. U osób po 65 roku życia obserwuje się ponadto widoczne zmniejszenie syntezy skórnej witaminy D.

• Wypełnianie w atmosferze ochronnej

• Specjalny system zamknięcia kapsułki

• Zatrzymywanie zapachu i smaku elementów wewnątrz kapsułki


Sposób zastosowania i dawkowanie:

zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Ważna informacja: towar przyjmuje się według wskazań lekarza i pod jego nadzorem. Nie stanowi wyłącznego źródła pożywienia. Towar nie jest dedykowany do wykorzystywania pozajelitowego. Preparat dedykowany jest dla osób dorosłych.


Wartości odżywcze D-Vitum Forte:

* % referencyjnej wartości spożycia

1 kapsułka (1 porcja) zawiera 50 µg (2000 j.m., 1000%*) witaminy D3, a także 290 mg kwasów omega-3. Liquid Protect Caps to nowoczesna technologia napełniania i zamykania kapsułki zapewniająca ochronę zawartych w niej cennych dla Twojego organizmu komponentów.


Skład: olej lniany tłoczony na zimno wysokolinolenowy, żelatyna (komponent otoczki), cholekalcyferol (witamina D3), emulgator: monolaurynian polioksyetylenosorbitolu (polisorbat 20)

liczba / masa netto: Opakowanie 120 kapsułek masa netto 71 g

Sposób przechowywania: Zgodnie z zaleceniami producenta. P rzechowywanie: przechowywać w temp. Pokojowej, w sposób niedostępny dla niewiele znaczących dzieci. Nie zamrażać. Chronić przed światłem.

Data przydatności do spożycia: Jeżeli chcesz uzyskać informację napisz do nas biuro@atlas-zdrowia.pl albo skorzystaj z opcji "zapytaj o artykuł"


Uprzejmie proszę o przestrzeganie oraz poszanowanie Regulaminu w części dotyczącej
§ 12 Prawa autorskie
Dziękujemy