Pastylki KANGUWITY WITAMINA C smak pomarańczowy 90 pastylek do ssania promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Pastylki KANGUWITY WITAMINA C smak pomarańczowy 90 pastylek do ssania oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 55.28 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Solgar, Kanguwity witamina C 100 mg, dla dzieci od 4 lat, smak pomarańczy, 90 pastylek do ssania - Długi termin ważności! DARMOWA DOSTAWA od 39,99zł do 2kg!
55.28
Manada.pl
SOLGAR Kanguwity Witmina C 100mg, 90 pastylek do ssania
59.00
Apteka Zdro-Vita

Parametry

Producent:SOLGAR
Kategoria:Witaminy i minerały
Postać pastylki

OpisSOLGAR Kanguwity Witmina C Sprawdzona formuła dla dorosłych, ale w stosownie mniejszej proporcji dla dzieci.
Preparat jest źródłem witaminy C,gromadzi w dodatku skoncentrowany sok z marchwi, acerolę i dziką różę, a wszystko w prawdziwie smacznym aromacie pomarańczowym. Pastylki do ssania Kanguwity z witaminą C 100 mg nie zawierają drożdży ani produktów mlecznych i są tworzone bez użycia nienaturalnych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.Sposób zastosowania:


1 pastylka dziennie.składniki:


1 pastylka gromadzi:
składniki energiczne:
Witamina C (askorbinian sodu, kwas askorbinowy)100 mg


Informacja alergiczna:


produkt nie mieści:
cukru, soli, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produ­kowany bez użycia nienaturalnych substancji konserwujących, zapachowych albo barwiących. Optymalny dla wegetarian.Producent:
Solgar Vitamin and Herb, Inc.
500 Willow Tree Road
Leonia, NJ 07605
USA