Tabletki Młody jęczmień 500 mg BIO - 250 tabl promocja 2019

jest dostępny w sklepie TakNaturze.PL

Parametry

Producent:MyVita
Kategoria:Witaminy i minerały
Postać tabletki

Opis

OPIS Młody zielony jęczmień BIO 250 tabletek 500mg MyVita Młody Jęczmień przywraca równowagę kwasowo-zasadową. Mieści także witaminy, które aktywują enzymy pomagające zapobieganiu stanom patologicznym.

Ma ponadto wysoką zawartość betakarotenu, wit. C i E oraz wit. Z grupy B: B1, B2, B3, B6, biotyny, kw. Foliowego, kw. Pantenowego i choliny, pochodnej wit. B. Genialny preparat dla każdego. Artykuł naturalny.

Młody Jęczmień Bio to produkt naturalny, organiczny zawierający trawę jęczmienną organiczną (barley grass). Młody jęczmień jest wyśmienitym pożywieniem wspierającym nasz organizm i system immunologiczny do walki z dysfunkcjami.

Młody jęczmień w porównaniu z pszenicą mieści 25 razy więcej potasu, 37 razy więcej wapnia, więcej niżeli dwa razy magnezu, 5 razy więcej żelaza, ale o połowę mniej fosforu - pierwiastka, który znajduje się w większości pokarmów.

mieści także stanowczą liczba manganu i cynku. Jest 2 razy skuteczniejszy niżeli szpinak, jest całościowym produktem zasadotwórczym. Składnikiwyciąg z młodego jęczmienia naturalnego 495 mg, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu 5 mg.6 tabletek gromadzi 2,97g wyciągu z młodego jęczmienia.

SPOSÓB użycia3 tabletki 2 razy dziennie. Popić wodą. % zalecanego dziennego spożycia nie określono. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być użytkowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym, a także dzieciom. PRZECHOWYWANIEPrzechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla niewiele znaczących dzieci.