Tabletki SOLGAR cynk chelat aminokwasowy 100 tabletek promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Apteka Zdro-Vita

Parametry

Producent:SOLGAR
Kategoria:Witaminy i minerały
Postać tabletki

Opis

Cynk chelat aminokwasowy

gwarantujący najlepszą wchłanialność
OPIS artykułu
Preparat gromadzi cynk w postaci 100% chelatu aminokwasowego. Che­laty aminokwasowe cechują się najlepszą wchłanialnością, ponie­waż odznaczają się:
małą masą cząsteczkową – na tyle niewielka wielkość, aby umożliwić ich bezpro­blemowe przenikanie poprzez ściany jelit do krwiobiegu,
stabilnością – która jest zachowana we wszelkich zakresach pH wystę­pujących w procesie trawienia,
neutralnością – chelaty aminokwasowe są neutralne, a poprzez to nie wcho­dzą w reakcję z innymi składnikami diety (np. Fitynami, witaminą E, witami­ną C, z witaminami z grupy B), jak też z lekami.
SPOSÓB użycia
Najlepiej zażywać podczas posiłku albo stosować według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Artykuł nie może być stosowany jako substytut najróżniejszej diety i zdrowego trybu życia.
Kobiety w ciąży, matki karmiące, a także osoby zażywające leki albo chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.
informacje uzupełniające
Naturalne substancje pomocnicze
Substancje Wypełniające:
celuloza mikrokrystaliczna, fosforan dwuwapniowy
Substancje Przeciwzbrylające:
dwutlenek krzemu, roślinny stearynian magnezu, roślinny kwas stearynowy
Guma roślinna
Informacja alergiczna
artykuł nie gromadzi:
cukru, soli, skrobi, kukurydzy, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, artykułów mlecznych i jest tworzony bez wykorzystania sztucznych substancji konserwują­cych, zapachowych albo barwiących. Stosowny dla wegetarian.