Calvin Klein Beauty Woman 50ml EdP promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Calvin Klein Beauty Woman 50ml EdP oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 94.96 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-53%
Calvin Klein Beauty woda perfumowana 50 ml dla kobiet
94.96
E-Glamour.pl
Calvin Klein Beauty woda perfumowana 50 ml dla kobiet
96.83
ELNINO PARFUM
Calvin Klein Beauty EdP Woman 50 ml
98.22
iperfumy.pl
Calvin Klein Beauty, woda perfumowana, 50ml (W)
117.20
Hairstore.pl
Calvin Klein Beauty, woda perfumowana, 50ml (W)
117.20
Bodyland.pl
Calvin Klein Beauty (W) woda perfumowana 50ml
121.00
Ekskluzywna.pl
CALVIN KLEIN BEAUTY WOMAN WODA PERFUMOWANA 50ML
203.99
Drogerie Natura

Parametry

Producent:Calvin Klein
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 50 ml

Opis

Woda perfumowana Calvin Klein Beauty to zapach dedykowany dla kobiet pełnych zmysłu, eleganckich i wysublimowanych. Inspiracją do powstania zapachu były kalie, kwiaty, które są glona nutą serca w Calvin Klein Beauty.

Kalie są symbolem spektakularna, harmonii i wytworności, co jest również głównym przesłaniem tego zapachu. Najpierw woda perfumowana Calvin Klein Beauty otula urzekającym aromatem nasion ambrette, żeby po chwili przeistoczyć się w wyraźny i niezwykle ekskluzywny aromat różowego pieprzu.

Tę zmysłową i konkretną kompozycję łagodzi świeża woń zielonej konwalii, która przywodzi na myśl pierwsze promyki wiosennego słońca. Sercem zapachu jest już wspomniana kalia, która rozbudza zmysłyjednocześnie przypomina o szlacheckiej elegancji.

Ponad kalią znacznie wyczuwalna jest także słodycz magnolii i trochę ostrzejsze, wyszukane nuty jaśminu. Nutą podstawy jest subtelne drzewo cedrowe nadające zapachowi równowagi i konkretnie korzenne kadzidło, które przywodzi na myśl mistyczne boginie z legend.

Cała ta kombinacja kreuje obraz kobiety niezależnej i silnej,równocześnie dającej rozkwitać swemu wewnętrznemu pięknu. Podobnie zaprojektowana pozostała buteleczka — odzwierciedla efektowne, żeńskie kształty.

Metalowy pierścień otaczająca szyjkę flakoniku utożsamia damską siłę i pewność siebie, natomiast eteryczny płyn we wnętrzu buteleczki to zmysłowość i delikatność kobiety. Woda perfumowana Calvin Klein Beauty to wyśmienity zapach dla kobiety pewnej siebie, namiętnej i finezyjnej, która wie, że jej piękno bierze się z jej wnętrza.

Nuty zapachowe: nuta głowy: nasiona Ambrette, różowy pieprz, zielona konwalia nuta serca: kalia, jaśmin, akord magnolii nuta bazy: drzewo cedrowe, cashmeran (nuta kadzidlana)