Calvin Klein Endless Euphoria Woman 125ml EdP promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 8 sklepów z produktem Calvin Klein Endless Euphoria Woman 125ml EdP oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 132.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Calvin Klein Endless Euphoria Woda perfumowana 125ml + Próbka Gratis!
132.99
AromaDream.eu
Calvin Klein Endless Euphoria woda perfumowana 125 ml dla kobiet
147.89
ELNINO PARFUM
Calvin Klein Euphoria Endless 125ml woda perfumowana [W]
154.00
Superperfumeria
Calvin Klein Endless Euphoria woda perfumowana 125 ml dla kobiet
154.83
E-Glamour.pl
Calvin Klein Euphoria Endless 125ml woda perfumowana [W]
160.90
xperfumeria
Calvin Klein Endless Euphoria, Woda perfumowana, 125ml
162.00
OnlinePerfumy.pl
Calvin Klein Euphoria Endless 125ml woda perfumowana [W]
170.90
Perfumeria Internetowa Divanii.pl
Calvin Klein Euphoria Endless 125ml woda perfumowana [W]
180.90
Perfumeria Internetowa

Parametry

Producent:Calvin Klein
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 125 ml

Opis

inne aukcje

o mnie

zadaj pytanie

komentarze

dodaj do ulubionych

O INDIZIO Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2008 roku. Zajmujemy się sprzedażą selektywnych kosmetyków. Proponujemy Państwu: - najniższe ceny na rynku- profesjonalną pomoc przy wyborze zapachu,- wielki asortyment (ponad 1000 aromatów),- gwarancja oryginalności i legalne pochodzenie naszego asortymentu. Sklep stacjonarny z obfitym wyborem testerów zezwala na Państwu przetestowanie aromatów przed zakupem.
AUKCJA NA KTÓREJ JESTEŚ DOTYCZY: CALVIN KLEIN EUPHORIA ENDLESS EDP - WODA PERFUMOWANA125ML towar
WITAM SERDECZNIE! Jesteśmy zaszczyceni Twoją wizytą na naszej aukcji. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie odnajdziesz ciekawy Ciebie aromat.
Sprzedajemy wyłącznie i tylko oryginalne perfumy!
Dla nas zadowolenie konsumentów jest najważniejsze!

CHARAKTERYSTYKA TOWARÓW
towar perfumy oryginalne, pełnowartościowe, w sklepowym zafoliowanym opakowaniu ( z wyjątkiem tych których firma nie foliuje ).
TESTER pachnidła oryginalne, pełnowartościowe, w ekonomicznym kartoniku z odpowiednimi oznaczeniami że jest to tester, może być również pozbawiony kartonika, a także korka. Tańszy od zwykłego produktu.
UNBOX pachnidła oryginalne, pełnowartościowe, flakon dokładnie taki sam jak w wersji produkt, pozbawiony pudełka, może nie mieć korka. Tańszy od zwykłego artykułu.
Dla Państwa bezpieczeństwa, każda aukcja ma kilka szczegółowych fotografii. Dzięki nim możecie bez problemu stwierdzić, że nasze pachnidła to nie kopie oryginałów.

Informujemy że wszystkie produkty firmy Calvin Klein które są w naszej ofercie pochodzą z oficjalnych europejskich kanałów dystrybucyjnych producenta Coty, a co z tego wynika, spełniają najwyższe i najistotniej rygorystyczne normy dopuszczenia do sprzedaży na rynku europejskim oraz nie naruszają praw do znaku towarowego Calvin Klein którego właścicielem jest producent Coty.

Nie kupuj towarów przeznaczonych na rynek USA albo inny kontynent aniżeli europejski, mimo iż takie towary są oryginalne, to różnią się od tych które są asygnowane do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.