Calvin Klein Euphoria Woman 50ml EdP promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Calvin Klein Euphoria Woman 50ml EdP oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 118.69 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Calvin Klein Euphoria woda perfumowana 50 ml dla kobiet
118.69
E-Glamour.pl
Calvin Klein Euphoria woda perfumowana 50 ml dla kobiet
120.99
ELNINO PARFUM
Calvin Klein Euphoria Woda perfumowana 50ml + Próbka Gratis!
125.99
AromaDream.eu
Calvin Klein Euphoria EdP Woman 50 ml
126.94
iperfumy.pl
Calvin Klein Euphoria Woman, Woda perfumowana, 50ml
144.00
OnlinePerfumy.pl

Parametry

Producent:Calvin Klein
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 50 ml

Opis

inne aukcje

o mnie

zadaj pytanie

komentarze

dodaj do ulubionych

O INDIZIO Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2008 roku. Zajmujemy się sprzedażą selektywnych kosmetyków. Proponujemy Państwu: - najniższe ceny na rynku- mistrzowską pomoc przy wyborze zapachu,- obszerny asortyment (ponad 1000 aromatów),- gwarancja oryginalności i legalne pochodzenie naszego asortymentu. Sklep stacjonarny z znacznym wyborem testerów pozwala na Państwu przetestowanie zapachów przed zakupem.
AUKCJA NA KTÓREJ JESTEŚ DOTYCZY: CALVIN KLEIN EUPHORIA EDP - WODA PERFUMOWANA50ML produkt
WITAM SERDECZNIE! Jesteśmy zaszczyceni Twoją wizytą na naszej aukcji. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie odnajdziesz interesujący Ciebie aromat.
Sprzedajemy tylko i jedynie oryginalne perfumy!
Dla nas zadowolenie konsumentów jest najważniejsze!

CHARAKTERYSTYKA TOWARÓW
towar pachnidła oryginalne, pełnowartościowe, w sklepowym zafoliowanym opakowaniu ( z wyjątkiem tych których firma nie foliuje ).
TESTER pachnidła oryginalne, pełnowartościowe, w ekonomicznym kartoniku z odpowiednimi oznaczeniami że jest to tester, może być ponadto pozbawiony kartonika, a także korka. Tańszy od zwykłego artykułu.
UNBOX pachnidła oryginalne, pełnowartościowe, flakon precyzyjnie taki sam jak w wersji towar, pozbawiony pudełka, może nie mieć korka. Tańszy od zwykłego artykułu.
Dla Państwa bezpieczeństwa, każda aukcja posiada kilka detalowych fotografii. Dzięki nim możecie bezproblemowo stwierdzić, że nasze perfumy to nie kopie oryginałów.

Informujemy że wszystkie produkty firmy Calvin Klein które są w naszej ofercie pochodzą z oficjalnych europejskich kanałów dystrybucyjnych producenta Coty, a co za tym idzie, spełniają najwyższe i najbardziej rygorystyczne normy dopuszczenia do sprzedaży na rynku europejskim, a także nie naruszają praw do znaku towarowego Calvin Klein którego właścicielem jest marka Coty.

Nie kupuj produktów dedykowanych na rynek USA albo inny kontynent niżeli europejski, mimo że takie towary są oryginalne, to różnią się od tych które są asygnowane do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.