Calvin Klein Obsession Night Woman 100ml EdP promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 11 sklepów z produktem Calvin Klein Obsession Night Woman 100ml EdP oraz 11 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 79.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
Calvin Klein Obsession Night 100ml woda perfumowana [W]
79.99
Superperfumeria
Calvin Klein Obsession Night 100ml woda perfumowana [W]
83.99
xperfumeria
Calvin Klein Obsession Night woda perfumowana 100 ml dla kobiet
84.42
ELNINO PARFUM
Calvin Klein Obsession Night woda perfumowana 100 ml dla kobiet
84.50
E-Glamour.pl
Calvin Klein Obsession Night woda perfumowana 100 ml - 100 ml
98.00
Perfumy.pl
Calvin Klein Obsession Night, woda perfumowana, 100ml (W)
98.40
Hairstore.pl
Calvin Klein Obsession Night, woda perfumowana, 100ml (W)
98.40
Bodyland.pl
Calvin Klein Obsession Night 100ml woda perfumowana [W]
99.99
Perfumeria Internetowa Divanii.pl
Calvin Klein Obsession Night edp 100 ml
100.00
PerfumeriaWarszawa.pl
Calvin Klein Obsession Night for Woman, Woda perfumowana, 100ml
106.00
OnlinePerfumy.pl
Calvin Klein Obsession Night 100ml woda perfumowana [W]
109.99
Perfumeria Internetowa

Parametry

Producent:Calvin Klein
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 100 ml

Opis

inne aukcje

o mnie

zadaj pytanie

komentarze

dodaj do ulubionych

O INDIZIO Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2008 roku. Zajmujemy się sprzedażą selektywnych kosmetyków. Oferujemy Państwu: - najniższe ceny na rynku- profesjonalną pomoc przy wyborze zapachu,- szeroki asortyment (ponad 1000 aromatów),- gwarancja oryginalności i legalne pochodzenie naszego asortymentu. Sklep stacjonarny z obszernym wyborem testerów umożliwia Państwu przetestowanie zapachów przed zakupem.
AUKCJA NA KTÓREJ JESTEŚ DOTYCZY: CALVIN KLEIN OBSESSION NIGHT EDP - WODA PERFUMOWANA100ML produkt
WITAM SERDECZNIE! Jesteśmy zaszczyceni Twoją wizytą na naszej aukcji. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie odszukasz atrakcyjny Ciebie aromat.
Sprzedajemy wyłącznie i wyłącznie oryginalne perfumy!
Dla nas zadowolenie konsumentów jest najważniejsze!

CHARAKTERYSTYKA TOWARÓW
produkt perfumy oryginalne, pełnowartościowe, w sklepowym zafoliowanym opakowaniu ( z wyjątkiem tych których producent nie foliuje ).
TESTER pachnidła oryginalne, pełnowartościowe, w ekonomicznym kartoniku z odpowiednimi oznaczeniami iż jest to tester, może być również pozbawiony kartonika oraz korka. Tańszy od zwykłego produktu.
UNBOX perfumy oryginalne, pełnowartościowe, flakon starannie taki sam jak w wersji towar, pozbawiony pudełka, może nie mieć korka. Tańszy od zwykłego towaru.
Dla Państwa bezpieczeństwa, każda aukcja ma kilka szczegółowych fotografii. Dzięki nim możecie bezproblemowo stwierdzić, iż nasze perfumy to nie kopie oryginałów.

Informujemy iż wszystkie produkty firmy Calvin Klein które są w naszej ofercie pochodzą z oficjalnych europejskich kanałów dystrybucyjnych producenta Coty, a co z tego wynika, spełniają najwyższe i najbardziej rygorystyczne normy dopuszczenia do sprzedaży na rynku europejskim, a także nie naruszają praw do znaku towarowego Calvin Klein którego właścicielem jest firma Coty.

Nie kupuj towarów dedykowanych na rynek USA lub inny kontynent niżeli europejski, mimo że takie towary są oryginalne, to różnią się od tych które są asygnowane do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.