Carolina Herrera 212 Vip Woman 30ml EdP promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Carolina Herrera 212 Vip Woman 30ml EdP oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 97.27 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
Carolina Herrera 212 VIP woda perfumowana 30 ml dla kobiet
97.27
E-Glamour.pl
Carolina Herrera 212 VIP woda perfumowana 30 ml dla kobiet
100.93
ELNINO PARFUM
Carolina Herrera 212 VIP, woda perfumowana, 30ml (W)
119.60
Hairstore.pl
Carolina Herrera 212 VIP, woda perfumowana, 30ml (W)
121.40
Bodyland.pl
Carolina Herrera 212 VIP, Woda perfumowana, 30ml
123.00
OnlinePerfumy.pl

Parametry

Producent:Carolina Herrera
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 30 ml

Opis

perfumy Carolina Herrera Historia firmy zaczęła się w 1981 roku, tuż po tym jak Carolina zaprojektowała swoją premierową kolekcję i zaprezentowała ją w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Kierując się intuicją, wiarą we własny talent i niesamowitą odwagą, Carolina postanowiła przeprowadzić się z Wenezueli do Nowego Jorku.

Pierwsze projekty powstały w 1987 roku i były to kolekcje sukni ślubnych, które w bezzwłocznym tempie stały się obiektem pożądania innowacyjnych kobiet. Główny butik Herrery został ulokowany na Madison Avenue.

Pokochały go znane gwiazdy, stał się jednym z ulubionych miejsc fashionistów, co przyczyniło się do dalszego rozwoju w postaci kolejnych linii w modzie męskiej i dziecięcej. Projektantka zaczęła na dodatek wytwarzać perfumy Carolina Herrera.Pierwsze Carolina Herrera perfumy powstały w 1988 roku jako kwintesencja elegancji i stylu.

W 1991 został wylansowany aromat dla panów - Carolina Herrera For Men, który odniósł spektakularny sukces. Kompozycje 212 i 212 Men to projekty, które powstały w trakcie współpracy Caroliny z córką. Stanowią one postępową generację zapachów natchnionych Nowym Jorkiem, dedykowanych dla młodych, pewnych siebie, zniewalających kobiet i kosmopolitycznych panów ceniących wielkomiejski fason życia.Znana ze swej nienagannej elegancji i nieśmiertelnego stylu, perfumy Carolina Herrera to symbol zniewalającej subtelności i prostoty, amerykański glamour z połączeniem zmysłowości i wykwintnia.

Jak twierdzi Herrera "Elegancja to cała kombinacja różnorodnych rzeczy. To nie tylko to, co masz na sobie, lecz Twój sposób zachowania. To postawa jaką reprezentujesz. To sposób w jaki się poruszasz."Copyright © E-Glamour.pl