DKNY Be Delicious Fresh Blossom Woman 100ml EdP promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem DKNY Be Delicious Fresh Blossom Woman 100ml EdP oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 143.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
DKNY Be Delicious Fresh Blossom, Woda perfumowana, 100ml
143.00
OnlinePerfumy.pl
DKNY Be Delicious Fresh Blossom (W) edp 100ml
145.16
Perfumesco.pl
DKNY DKNY Be Delicious Fresh Blossom EDP 100 ml Dla Pań
155.26
ParfumClub
DKNY Be Delicious Fresh Blossom EDP Women | Woda perfumowana - 100ml
156.28
ESTYL.pl
Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom Woda perfumowana 100 ml
160.00
perfumy-net
DKNY Be Delicious Fresh Blossom (W) edp 100ml
165.77
Perfumesco.pl
DKNY Be Delicious Fresh Blossom (W) edp 100ml
179.00
Ekskluzywna.pl

Parametry

Producent:DKNY
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 100 ml

Opis

DKNY to światowej klasy firma należąca do Donny Karan, której projekty odzwierciedlają fason i klimat Nowego Yorku. Jej ubrania noszą gwiazdy, kobiety biznesu, jak też młodzi odbiorcy szukający wyjątkowego stylu i jakości.

Nazywana od wielu lat królową amerykańskiej mody, jest renomowana za niepowtarzalne projekty, odznaczające się wygodą i elegancją. Pachnidła tej uznanej firmy skierowane są do osób innowacyjnych, podążających z duchem czasu, szukających aktywnych przeżyć i czerpiących z życia pełnymi garściami.

Asortyment sklepu perfumy-Perfumeria.pl obejmuje najpopularniejsze produkty firmy DKNY: perfumy i wody toaletowe z linii Cashmere, Pure, Be Delicious oraz DKNY, dezodoranty, kosmetyki pielęgnacyjne (żele pod prysznic, balsamy i kremy do ciała) i niebanalne zestawy.

W ofercie także testery i odlewki, które pozwolą Państwu zapoznać się z wybranym aromatem przed kupnem pełnowartościowego artykułu. Perfumy DKNY wyróżniają się niezwykłą różnorakością kombinacji aromatycznych: w ofercie producenta znajdziemy wysmakowane aromaty na wieczór (Mist Cashmere, Golden Delicious), kwiatowo-owocowe wody do stosowania wiosną i latem (linia Be Delicious: Fresh Blossom, City Blossom Urban Violet, City Blossom Empire Apple) oraz czyste, subtelne kombinacje inspirowane samą naturą (Pure Verbena, Pure A Drop of Rose).

Łączy je unikatowa wytrzymałość, skrupulatnie opracowany skład i świeżość, pobudzająca do działania. Pachnidła DKNY doskonale współgrają z kolekcjami marki, odwołując się do życia w nowoczesnej metropolii i łącząc komfort z nieprzemijalną elegancją.