Guerlain Shalimar Woman 50ml EdP promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Guerlain Shalimar Woman 50ml EdP oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 148.7 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Guerlain Shalimar 50ml woda perfumowana [W]
148.70
xperfumeria
Guerlain Shalimar EdP Woman 50 ml
160.30
iperfumy.pl
Guerlain Shalimar, Woda perfumowana, 50ml
183.00
OnlinePerfumy.pl

Parametry

Producent:Guerlain
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 50 ml

Opis

producent Guerlain ma wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce luksusowego charakteru. Firma Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna producent zasłynęła z tego, iż komponowano zapachy na specjalne zamówienie klientów.

Dzięki takiej usłudze w krótkim czasie producent Guerlain była najistotniej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród kupujących marki znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Nieustannie przez dziesięciolecia swego istnienia producent Guerlain skupiała się na komponowaniu aromatów dla ludzi nieszablonowych, znanych, szczególnych.

W kręgu ich klientów znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Obecnie ponadto istnieje szerokie grono celebrytów lubujących się w zapachach tej producenta.

Kilka pokoleń rodzin tworzących świetne zapachy stworzyło już ponad 600 kombinacji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient z pewnością odszuka w tej kolekcji odpowiedni zapach dla siebie.

Guerlain to legendarna francuska producent znana od wieków. Nieustannie zadziwia swymi unikalnymi kompilacjami. Każdy nowy zapach wydany poprzez firmę staje się kolejnym hitem. Wszystkie aromaty wytworzone są z użyciem najcenniejszych komponentów przy zaimplementowaniu najnowszych technologi.

Ważne jest jeszcze to,firma ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych części używanych do produkcji aromatów. Dzięki czemu pozyskuje wyłącznie naturalne składniki o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą dokładnością.

Wszystko to zapewnia sukces producenta, który utrzymuje się już od za każdym razem na wysokim poziomie. Nie odnajdziesz ulepszonej producenta na rynku perfum. Marka Guerlain jest także dla Ciebie. Jeśli tylko pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona wyjątkowym luksusem jest to producent dla Ciebie.

Nasza perfumeria internetowa posiada szeroką ofertę aromatów legendarnego producenta. Z pewnością znajdziesz tutaj najkorzystniejszy zapach dla siebie w niezwykle dobrej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą firmy Guerlain.

Warto!