Lalique Amethyst Woman 100ml EdP promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Lalique Amethyst Woman 100ml EdP oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 87.67 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-38%
Lalique Amethyst woda perfumowana 100 ml dla kobiet
87.67
ELNINO PARFUM
Lalique Amethyst woda perfumowana 100 ml dla kobiet
89.79
E-Glamour.pl
Lalique Amethyst EdP Woman 100 ml
92.00
iperfumy.pl
Lalique Amethyst Woda perfumowana 100ml + Próbka Gratis!
94.99
AromaDream.eu
Lalique Amethyst (W) woda perfumowana 100ml
122.00
Ekskluzywna.pl
Lalique Amethyst, Woda perfumowana, 100ml
142.00
OnlinePerfumy.pl

Parametry

Producent:Lalique
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 100 ml

Opis

lubiana producent Lalique cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród koneserów perfum o dynamicznych aromatach. Firma od lat wyróżniała się najczęściej niebanalnymi flakonikami, które stanowiły oryginalną oprawę wielu zapachów.

Warto podkreślić, że początkowy etap działalności producenta obejmuje właśnie produkcję luksusowych buteleczek, co wiązało się ze współpracą w wieloma lubianymi producentami perfum. Obecnie Lalique oferuje własne linie zapachowe, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem nie tylko na europejskim rynku.

Należy zaznaczyć,pachnidła sygnowane tą nazwą doskonale wpisują się w specyfikę francuskiego szyku, dzięki czemu z roku na rok podbijają serca kolejnych kupujących. W naszej perfumerii czeka na Państwa wielki wybór zapachów Lalique, wśród których można znaleźć jednocześnie tradycyjne kompozycje, jak i te bardziej oryginalne.

proponujemy pachnidła Lalique w liniach damskich i męskich, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. W naszym sklepie można zamówić jednocześnie wody toaletowe i wody perfumowane, jak i same wkłady, w wyjątkowo przystępnych cenach.

Wśród najpopularniejszych linii zapachowych warto wyznaczyć Lalique Amethyst, Lalique Azalee czy Lalique Encre Noire Sport. Nakłaniamy do zapoznania się ze seksownymi kompilacjami, obok których nie sposób przejść obojętnie.

kuszący charakter perfum niewątpliwie przypadnie do gustu osobom pewnym siebie, o silnym charakterze, które na co dzień stawiają na aktywne aromaty. Warto zwrócić uwagę na orzeźwiające akordy zapachowe, które genialnie sprawdzą się w sytuacji kupujących prowadzących dynamiczny tryb życia.

Nasza perfumeria udostępnia produkty w przeróżnych pojemnościach i tym samym – w rozmaitych cenach. Zapraszamy Państwa do naszej internetowej perfumerii, w której można znaleźć bogaty dobór artykułów marki Lalique.

gwarantujemy 100% oryginalność – każdy z zapachów jest przystępny w firmowym flakoniku. Pachnidła Lalique to strzał w dziesiątkę dla osób, które za pomocą kompozycji aromatów chcą wyrazić swoją osobowość.