Lalique Amethyst Eclat Woman 50ml EdP promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lalique Amethyst Eclat Woman 50ml EdP oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 67.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Lalique Amethyst Eclat Woda perfumowana 50ml + Próbka Gratis!
67.99
AromaDream.eu
Lalique Amethyst Eclat edp 50 ml - Lalique Amethyst Eclat edp 50 ml
72.00
PerfumeriaWarszawa.pl

Parametry

Producent:Lalique
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 50 ml

Opis

producent Lalique jest jednym z bardziej renomowanych producentów perfum dla kobiet, który raduje się zaufaniem wielu kupujących. Jedną z ciekawszych propozycji producenta jest woda perfumowana Amethyst Eclat o kwiatowo-owocowym aromacie.

towar miał swoją premierę w 2014 roku i od tego czasu podbił serca tysięcy pań na całym świecie. W każdej chwili możesz dołączyć do grona usatysfakcjonowanych konsumentek, jeśli jedynie preferujesz słodkie i równocześnie odświeżające nuty zapachowe.

Obok tego aromatu po prostu nie da się przejść obojętnie! Lalique Amethyst Eclat pozostał skomponowany na bazie komponentów o energicznym zapachu. Bazę stanowi jeżyna, piżmo i szczawik. Wśród najważniejszych kwiatowych reprezentantów warto wymienić piwonię, różę i magnolię.

Nuty głowy pod postacią czarnej porzeczki, maliny i gruszki, zapewniają słodkie akcenty zapachowe. Ta mnogość elementów najszczególniej wybredne konsumentki, które uwielbiają wody perfumowane na bazie feerii rozmaitych aromatów.

użyte aromaty łączą się w orzeźwiającą całość, w której pierwsze skrzypce grają kwiatowe i owocowe akcenty. Warto zaznaczyć, że piżmo jest stosunkowo słabo wyczuwalne. Produkt jest przystępny w niezwykle eleganckim flakonie utrzymanym w fioletowej kolorystyce.

Należy zwrócić uwagę na estetyczną dekorację buteleczki, która nieprzeciętnie nawiązuje do kwiatowego charakteru zawartości. W naszym sklepie można zamówić Lalique Amethyst Eclat w standardowej pojemności 100 ml.

namawiamy do zakupów każdą panią, która szuka słodkiego zapachu z myślą o dopełnieniu powszednich stylizacji.