Yves Saint Laurent Black Opium Woman 90ml EdP promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 10 sklepów z produktem Yves Saint Laurent Black Opium Woman 90ml EdP oraz 12 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 285.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-47%
Yves Saint Laurent Opium Black, Woda perfumowana, 90ml
285.00
OnlinePerfumy.pl
Yves Saint Laurent Black Opium woda perfumowana 90 ml dla kobiet
316.43
ELNINO PARFUM
Yves Saint Laurent Black Opium woda perfumowana 90 ml dla kobiet
319.99
E-Glamour.pl
Yves Saint Laurent Black Opium edp 90 ml - Yves Saint Laurent Black Opium edp 90 ml
328.00
PerfumeriaWarszawa.pl
Yves Saint Laurent Black Opium Woda perfumowana 90 ml
330.00
perfumy-net
Yves Saint Laurent Black Opium Pure Illusion, Woda perfumowana, 90ml
344.00
OnlinePerfumy.pl
Yves Saint Laurent Opium Black - woda perfumowana 90 ml - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
347.00
Mall.pl
YVES SAINT LAURENT Opium Black EDP 90 ml Dla Pań
349.54
ParfumClub
Yves Saint Laurent Black Opium, woda perfumowana, 90ml (W)
375.70
Bodyland.pl
Yves Saint Laurent Black Opium, woda perfumowana, 90ml (W)
375.70
Hairstore.pl
YVES SAINT LAURENT Opium Black EDP 90 ml Dla Pań
376.77
ParfumClub
Yves Saint Laurent Black Opium (W) edp 90ml
541.00
Ekskluzywna.pl

Parametry

Producent:Yves Saint Laurent
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 90 ml

Opis

marka Guerlain posiada wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce wytwornego charakteru. Producent Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna firma zasłynęła z tego, że komponowano aromaty na specjalne zamówienie konsumentów.

Dzięki takiej usłudze w krótkim czasie firma Guerlain była najszczególniej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród klientów marki znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Bezustannie przez dziesięciolecia swojego istnienia producent Guerlain skupiała się na komponowaniu aromatów dla ludzi unikatowych, słynnych, szczególnych.

W kręgu ich konsumentów znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Aktualnie też istnieje pokaźne grono celebrytów lubujących się w zapachach tej marki.

Kilka pokoleń rodzin stwarzających nadzwyczajne zapachy stworzyło już ponad 600 kompozycji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient niewątpliwie odnajdzie w tej serii stosowny zapach dla siebie.

Guerlain to legendarna francuska producent znana od wieków. Nieprzerwanie zadziwia swymi oryginalnymi kompilacjami. Każdy nowy aromat wydany przez producenta staje się kolejnym hitem. Wszystkie aromaty produkowane są z użyciem najcenniejszych części przy zastosowaniu najnowszych technologi.

Ważne jest jeszcze to,firma ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych składników użytkowanych do produkcji aromatów. Dzięki temu pozyskuje tylko naturalne komponenty o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą dokładnością.

Wszystko to gwarantuje sukces producenta, który utrzymuje się już od za każdym razem na wysokim poziomie. Nie wyszukasz ulepszonej producenta na rynku perfum. Producent Guerlain jest na dodatek dla Ciebie. Jeśli tylko pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona unikatowym luksusem jest to firma dla Ciebie.

Nasza perfumeria internetowa posiada szeroką ofertę zapachów legendarnego producenta. Z pewnością odszukasz tutaj najlepszy zapach dla siebie w szczególnie prawidłowej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą marki Guerlain.

Warto!