Chanel Coco Mademoiselle Woman 100ml EdT promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Chanel Coco Mademoiselle Woman 100ml EdT oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 439.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Chanel Coco Mademoiselle, Woda toaletowa, 100ml
439.00
OnlinePerfumy.pl
Chanel Coco Mademoiselle woda toaletowa 100 ml dla kobiet
455.48
ELNINO PARFUM
Chanel Coco Mademoiselle woda toaletowa 100 ml dla kobiet
456.49
E-Glamour.pl
Chanel Coco Mademoiselle, woda toaletowa, 100ml (W)
510.60
Bodyland.pl
Chanel Coco Mademoiselle, woda toaletowa, 100ml (W)
510.60
Hairstore.pl
Chanel Coco Mademoiselle EdT Woman 100 ml
512.30
iperfumy.pl

Parametry

Producent:Chanel
Kategoria:Wody toaletowe dla kobiet
Pojemność 100 ml

Opis

inne aukcje

o mnie

zadaj pytanie

komentarze

dodaj do ulubionych

O INDIZIO Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2008 roku. Zajmujemy się sprzedażą selektywnych kosmetyków. Oferujemy Państwu: - najniższe ceny na rynku- mistrzowską pomoc przy wyborze zapachu,- pokaźny asortyment (ponad 1000 zapachów),- gwarancja oryginalności i legalne pochodzenie naszego asortymentu. Sklep stacjonarny z znacznym wyborem testerów pozwala na Państwu przetestowanie aromatów przed zakupem.
AUKCJA NA KTÓREJ JESTEŚ DOTYCZY: CHANEL COCO MADEMOISELLE EDT - WODA TOALETOWA100ML produkt
WITAM SERDECZNIE! Jesteśmy zaszczyceni Twoją wizytą na naszej aukcji. Mamy nadzieję, iż w naszej ofercie znajdziesz interesujący Ciebie zapach.
Sprzedajemy tylko i wyłącznie oryginalne pachnidła!
Dla nas zadowolenie kupujących jest najważniejsze!

CHARAKTERYSTYKA TOWARÓW
produkt perfumy oryginalne, pełnowartościowe, w sklepowym zafoliowanym opakowaniu ( z wyjątkiem tych których marka nie foliuje ).
TESTER pachnidła oryginalne, pełnowartościowe, w ekonomicznym kartoniku z odpowiednimi oznaczeniami że jest to tester, może być na dodatek pozbawiony kartonika i korka. Tańszy od zwykłego towaru.
UNBOX perfumy oryginalne, pełnowartościowe, flakon dokładnie taki sam jak w wersji artykuł, pozbawiony pudełka, może nie posiadać korka. Tańszy od zwykłego artykułu.
Dla Państwa bezpieczeństwa, każda aukcja ma kilka detalowych fotografii. Dzięki nim możecie bezproblemowo stwierdzić, iż nasze perfumy to nie kopie oryginałów.