Baldessarini Ambre Men 50ml EdT promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Baldessarini Ambre Men 50ml EdT oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 98.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
Baldessarini Ambre Woda toaletowa 50ml + Próbka Gratis!
98.99
AromaDream.eu
BALDESSARINI Ambre EDT 50ml
101.00
Pachnidełko
Hugo Boss Baldessarini Ambré, Woda toaletowa, 50ml
104.00
OnlinePerfumy.pl
Baldessarini Ambré woda toaletowa 50 ml dla mężczyzn
104.68
ELNINO PARFUM
Baldessarini Ambre (M) woda toaletowa 50ml
119.00
Ekskluzywna.pl
Baldessarini Ambré woda toaletowa 50 ml dla mężczyzn
136.74
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Baldessarini
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 50 ml

Opis

Baldessarini Ambré to egzotyczny, drzewny aromat dla mężczyzn, który wyraża pewność siebie i nieszablonowy styl. Z tymi perfumami nie musisz nic udowadniać. Możesz już wyłącznie czerpać radość z każdego dnia. Charyzma Baldessarini Ambré przyniesie ci harmonię. Wyraźnie męskie esencje łagodnej whisky i aromat skóry dodadzą każdemu mężczyzźnie siły i sprawią, że będzie postrzegany jako nieodgadniony. Mandarynka i czerwone jabłko orzeźwią ciało i umysł. Zmysłowe nuty drewna dębowego i wanilii otulą skórę twego ciała upajając twe zmysły przez niemało godzin.

perfumy Baldessarini należą do najbardziej uwielbianych na naszym rynku. Stały się znakiem rozpoznawczym zadbanych, eleganckich panów. Dołącz do tych, którzy nie muszą udowadniać swojej siły i męskości, bo z perfumami Baldessarini Ambré są ich świadomi.