Burberry Brit Rhythm Intense Men 50ml EdT promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Burberry Brit Rhythm Intense Men 50ml EdT oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 62.59 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-51%
Burberry Brit Rhythm Intense woda toaletowa 50 ml dla mężczyzn
62.59
E-Glamour.pl
Burberry Brit Rhythm Intense woda toaletowa 50 ml dla mężczyzn
63.87
ELNINO PARFUM
Burberry Brit Rhythm Intense, woda toaletowa, 50ml (M)
74.70
Bodyland.pl
Burberry Brit Rhythm Intense, woda toaletowa, 50ml (M)
74.70
Hairstore.pl
Brit Rhythm Intense for Him woda toaletowa spray 50ml
76.29
xperfumeria
Burberry Brit Rhythm Intense for Him EdT Men 50 ml
94.70
iperfumy.pl
Burberry Brit Rhythm Intense, Woda toaletowa, 50ml
128.00
OnlinePerfumy.pl

Parametry

Producent:Burberry
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 50 ml

Opis

perfumy Burberry Burberry to pełnia brytyjskiego stylu, kryjąca w eleganckich trenczach symbol wykwintnia, a także pełnię dobrego, arystokratycznego smaku. Na kartach historii tej najsłynniejszej angielskiej firmy najważniejszy rok datuje się na 1856, kiedy Thomas Burberry, 21-letni uczeń sukiennik otworzył skromny sklepik konfekcji w Basingstoke, Hampshire.

Pierwsze sukcesy przychodziły mu szybko, a zawdzięczał to wyjątkowej jakości tkanin i idealnemu wykonaniu swych projektów, zyskując grono szacownych , a także niezwykłą popularność wśród tamtejszej elity.

Kultowy emblemat kratki jest dzisiaj jednym z najmocniej rozpoznawalnych symboli w świecie mody w pełni odzwierciedlając jej niezaprzeczalną świetność.Pierwsze pachnidła Burberry zostały wylansowane na rynku w 1981.

Orientalno-drzewny "Burberry for Men" stał się flagowym zapachem marki. Dziesięć lat później pozostał zaprojektowany nad wyraz damski, świeży i delikatny, kwiatowo-pudrowy zapach "Society", który otrzymał prestiżową nagrodę FiFi.

Triumf zapachów Burberry to konwencjonalny fason uosabiający jednocześnie progresywny brytyjski szyk, o gustownym i zniewalającym charakterze łączącym progresywność i jakość.perfumy Burberry to szlachetne nuty owiane nutą tajemnicy.

marka Burberry zawsze zabiegała o stworzenie czegoś, co oszałamia wszystkie zmysły, o uchwycenie światła promienistej kobiecości w zapachu, namiętnego romansu, naturalnego przepiękna i żywej energii. Jako wszechobecna ikona wśród mody, Burberry doczekała się choćby rekomendacji od Rodziny Królewskiej.

Copyright © E-Glamour.pl