Burberry Brit Rhythm Intense Men 50ml EdT promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Burberry Brit Rhythm Intense Men 50ml EdT oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 64.36 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-50%
Burberry Brit Rhythm Intense woda toaletowa 50 ml dla mężczyzn
64.36
ELNINO PARFUM
Burberry Brit Rhythm Intense woda toaletowa 50 ml dla mężczyzn
64.59
E-Glamour.pl
Burberry Brit Rhythm Intense, woda toaletowa, 50ml (M)
74.70
Hairstore.pl
Burberry Brit Rhythm Intense, Woda toaletowa, 50ml
128.00
OnlinePerfumy.pl

Parametry

Producent:Burberry
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 50 ml

Opis

perfumy Burberry Burberry to pełnia brytyjskiego stylu, kryjąca w eleganckich trenczach symbol wykwintnia, a także pełnię dobrego, arystokratycznego smaku. Na kartach historii tej najsłynniejszej angielskiej firmy najważniejszy rok datuje się na 1856, kiedy Thomas Burberry, 21-letni uczeń sukiennik otworzył skromny sklepik konfekcji w Basingstoke, Hampshire.

Pierwsze sukcesy przychodziły mu szybko, a zawdzięczał to wyjątkowej jakości tkanin i idealnemu wykonaniu swych projektów, zyskując grono szacownych , a także niezwykłą popularność wśród tamtejszej elity.

Kultowy emblemat kratki jest dzisiaj jednym z najmocniej rozpoznawalnych symboli w świecie mody w pełni odzwierciedlając jej niezaprzeczalną świetność.Pierwsze pachnidła Burberry zostały wylansowane na rynku w 1981.

Orientalno-drzewny "Burberry for Men" stał się flagowym zapachem marki. Dziesięć lat później pozostał zaprojektowany nad wyraz damski, świeży i delikatny, kwiatowo-pudrowy zapach "Society", który otrzymał prestiżową nagrodę FiFi.

Triumf zapachów Burberry to konwencjonalny fason uosabiający jednocześnie progresywny brytyjski szyk, o gustownym i zniewalającym charakterze łączącym progresywność i jakość.perfumy Burberry to szlachetne nuty owiane nutą tajemnicy.

marka Burberry zawsze zabiegała o stworzenie czegoś, co oszałamia wszystkie zmysły, o uchwycenie światła promienistej kobiecości w zapachu, namiętnego romansu, naturalnego przepiękna i żywej energii. Jako wszechobecna ikona wśród mody, Burberry doczekała się choćby rekomendacji od Rodziny Królewskiej.

Copyright © E-Glamour.pl