Bvlgari Aqva Men 30ml EdT promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Bvlgari Aqva Men 30ml EdT oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 94.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Bvlgari Aqva Pour Homme woda toaletowa 30 ml dla mężczyzn
94.90
ELNINO PARFUM
Bvlgari Aqva Pour Homme woda toaletowa 30 ml dla mężczyzn
95.19
E-Glamour.pl
Bvlgari Aqva Pour Homme, woda toaletowa, 30ml (M)
102.20
Bodyland.pl
Bvlgari Aqva Pour Homme, woda toaletowa, 30ml (M)
102.20
Hairstore.pl
Bvlgari Aqva pour Homme, Woda toaletowa, 30ml
123.00
OnlinePerfumy.pl

Parametry

Producent:Bvlgari
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 30 ml

Opis

popularna włoska marka jubilerska z okazałą siedzibą w Rzymie, znana z ekskluzywnej biżuterii, a także zegarków o dość błyskawicznie rozpoznawalnym wielobarwnym designie zainicjowała w 1992 roku w Szwajcarii również serię damskich perfum.

Bvlgari to firma o długiej tradycji i doświadczeniu, świętująca dziś 130-letnią historię swojego istnienia. Od ponad połowy wieku natomiast pozostaje ona niezmiennie synonimem luksusu gorąco pożądanym poprzez prominentów o najsławniejszych nazwiskach tego świata.

Podobnie jak jubilerskie przedmioty luksusu jeszcze pachnidła o tej nazwie zwracają na siebie uwagę już swoim niecodziennym opakowaniem zaprojektowanym poprzez wyszukanych designerów. Jako pierwszy artykuł pojawiła się woda toaletowa Eau Parfumée au Thé Vert.

Smukły flakon z matowego szkła o delikatnym zielonkawym odcieniu znakomicie sugeruje swą zawartość: istotnie świeży, cytrusowo-kwiatowy zapach, który jednak dzięki pieprzowi i zielonej herbacie nie jest pozbawiony swoistej ostrej i głębokiej nuty.

Nowsze edycje tych perfum o kolorach i optymalnych nazwach: Blanc – biały i Rouge – czerwony nawiązują do pierwotnej kreacji nutą herbacianą i podobnym flakonem. Rodzaj Blanc, kreacja z 2003 roku, niczym biała karta to aromat czysty i lekki, w trakcie gdy rodzaj Rouge jest atrakcyjną kompilacją m.

in. Orzechowych nut z eksperymentalnie wykorzystanymi aromatami czerwonych herbat jak Roiboos i Yunnan. Seria tych wszelkich perfum pozostała wykreowana poprzez Jacques'a Cavalliera i spodoba się jednocześnie paniom, jak i panom, wydając się w styczności ze skórą raz finezyjniejszą, a raz ostrzejszą, w zależności od płci.

Absolutnym klasykiem o niezmiennie obfitej popularności pozostają popularne żeńskie perfumy Bvlgari BVL i ich męski odpowiednik Bvlgari BVL Pour Homme. Natomiast linia perfum Omnia jest niezrównanym przykładem perfum we flakonach przypominających damską biżuterię, np.

gustowne kolczyki o rozszerzonych rozmiarach. Ostatnia kreacja z 2014 roku autorstwa Alberta Morillas jest Omnia Indian Garnet o egzotycznym zapachu indyjskich mandarynek i owocu granatu.