Davidoff The Game Men 60ml EdT promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Davidoff The Game Men 60ml EdT oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 122.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Davidoff The Game, Woda toaletowa, 60ml
122.00
OnlinePerfumy.pl
DAVIDOFF THE GAME WODA TOALETOWA 60ML
149.99
Jokasklep.pl

Parametry

Producent:Davidoff
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 60 ml

Opis

pachnidła Davidoff „Kochać jakość to kochać życie" – znane motto Zino Davidoffa wspaniale odzwierciedla nie tylko sposób jego bycia, lecz także filozofię towarzyszącą produkcji jednych z najszczególniej elitarnych i cenionych aromatów na świecie.

perfumy Davidoff to elegancja, wysoka jakość oraz intensywna radość życia. Kombinacje opracowane przez tę popularną firmę mają odwoływać się do percepcji świata, pozwolić na rozkoszowanie się chwilą i przypominać najlepsze momenty w życiu.

Taki także jest zapach Cool Water – jeden z najistotniej rozpoznawalnych artykułów producenta. Wersja męska zyskała tytuł najlepszych perfum 1992 roku, zaś damska raduje się niesłabnącym uznaniem od roku 1996.

kompilacja zapachowa tej linii natchniona została świeżością najistotniej transparentnych wód na świecie. Jest zarazem kojąca i orzeźwiająca, rewelacyjna dla osób w każdym wieku.Asortyment sklepu E-Glamour.pl obejmuje kilkadziesiąt produktów marki Davidoff: perfumy linii Cool Water, Adventure, Champion, Echo, Hot Water, Silver Shadow, a także The Game (przystępne w rozmaitych pojemnościach), żele pod prysznic, wody toaletowe, balsamy, dezodoranty, wody po goleniu i zestawy kosmetyków.

Dzięki różnorodności oferty, szerokiej rozpiętości cenowej, a także ciekawym promocjom bez trudu znajdą Państwo produkt, spełniający Państwa potrzeby. Pachnidła Davidoff polecamy zwłaszcza osobom szukającym wyjątkowej jakości i oryginalnych aromatów, nawiązujących do wolności, przygody i radości życia.

Zapraszamy do zakupów!Copyright © E-Glamour.pl