Hugo Boss Hugo Just Different Men 200ml EdT promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Hugo Boss Hugo Just Different Men 200ml EdT oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 174.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Hugo Boss Just Different, Woda toaletowa, 200ml
174.00
OnlinePerfumy.pl
Hugo Boss Hugo Just Different Woda toaletowa 200ml + Próbka Gratis!
175.99
AromaDream.eu
Hugo Boss Hugo Just Different EdT Men 200 ml
186.00
iperfumy.pl

Parametry

Producent:Hugo Boss
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 200 ml

Opis

inne aukcje

o mnie

zadaj pytanie

komentarze

dodaj do ulubionych

O INDIZIO Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2008 roku. Zajmujemy się sprzedażą selektywnych kosmetyków. Proponujemy Państwu: - najniższe ceny na rynku- mistrzowską pomoc przy wyborze zapachu,- wielki asortyment (ponad 1000 aromatów),- gwarancja oryginalności i legalne pochodzenie naszego asortymentu. Sklep stacjonarny z obfitym wyborem testerów pozwala na Państwu przetestowanie aromatów przed zakupem.
AUKCJA NA KTÓREJ JESTEŚ DOTYCZY: HUGO BOSS JUST DIFFERENT EDT - WODA TOALETOWA200ML produkt
WITAM SERDECZNIE! Jesteśmy zaszczyceni Twoją wizytą na naszej aukcji. Mamy nadzieję, iż w naszej ofercie odnajdziesz interesujący Ciebie zapach.
Sprzedajemy tylko i tylko oryginalne perfumy!
Dla nas zadowolenie klientów jest najważniejsze!

CHARAKTERYSTYKA TOWARÓW
towar perfumy oryginalne, pełnowartościowe, w sklepowym zafoliowanym opakowaniu ( z wyjątkiem tych których firma nie foliuje ).
TESTER pachnidła oryginalne, pełnowartościowe, w ekonomicznym kartoniku z odpowiednimi oznaczeniami iż jest to tester, może być na dodatek pozbawiony kartonika i korka. Tańszy od zwykłego towaru.
UNBOX pachnidła oryginalne, pełnowartościowe, flakon precyzyjnie taki sam jak w wersji produkt, pozbawiony pudełka, może nie posiadać korka. Tańszy od zwykłego towaru.
Dla Państwa bezpieczeństwa, każda aukcja posiada kilka szczegółowych fotografii. Dzięki nim możecie bezproblemowo stwierdzić, że nasze pachnidła to nie kopie oryginałów.