Hugo Boss Hugo Red Men 40ml EdT promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Hugo Boss Hugo Red Men 40ml EdT oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 78.62 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
HUGO BOSS Hugo Red woda toaletowa 40 ml dla mężczyzn
78.62
ELNINO PARFUM
HUGO BOSS Hugo Red woda toaletowa 40 ml dla mężczyzn
79.16
E-Glamour.pl
Hugo Boss Hugo Red Woda toaletowa 40ml + Próbka Gratis!
85.99
AromaDream.eu
Hugo Boss Hugo Red 40ml edt
89.00
Pachnidełko
Hugo Boss Hugo Red - woda toaletowa 40 ml - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
96.00
Mall.pl
Hugo Boss Hugo Red, Woda toaletowa, 40ml
96.00
OnlinePerfumy.pl

Parametry

Producent:Hugo Boss
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 40 ml

Opis

tradycyjna elegancja, postępowy luksus i najwyższa jakość wykonania – to specyficzne parametry marki, która na przestrzeni lat stała się światowym kreatorem mody. Firma pozostała założona poprzez Hugo Bossa w 1923 roku i początkowo zajmowała się produkcją mundurów.

Z biegiem czasu poszerzyła swoją ofertę o garnitury szyte na miarę, koszule, buty, akcesoria i kosmetyki. Aktualnie posiada punkty sprzedaży w ponad stu krajach na całym świecie. Filozofia marki skupia się na oferowaniu dopracowanych pod każdym względem artykułów, będących znakomitym wykończeniem wyszukanego stylu.

pachnidła Hugo Boss asygnowane są klientom ceniącym klasykę i jakość, chcącym podkreślić swój strój i osobowość za pomocą wymyślnych kompozycji zapachowych. Oferujemy obszerny dobór produktów cenionej firmy Hugo Boss: pachnidła, wody po goleniu i kosmetyki pielęgnacyjne (dezodoranty, żele pod prysznic, peelingi).

Wśród nich najpopularniejsze linie zapachowe: Boss No. 6, Boss Energise, Boss Woman, Boss In Motion, HUGO Woman, Boss Deep Red i inne. W asortymencie również próbki, testery i odlewki, przystępne w interesującej cenie i zezwalające zapoznać się z wybranym zapachem.

Na stronie każdego produktu podajemy jego skład, objętość i inne detale. Perfumy i kosmetyki Boss polecamy osobom szukającym elitarnych towarów, odznaczających się nieszablonową jakością i zajmujących najwyższe miejsca na światowych listach bestsellerów kosmetycznych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.