Jaguar Jaguar Classic RED Men 100ml EdT promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Jaguar Jaguar Classic RED Men 100ml EdT oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 50.26 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Jaguar Classic Red woda toaletowa 100 ml dla mężczyzn
50.26
E-Glamour.pl
Jaguar Classic Red woda toaletowa 100 ml dla mężczyzn
50.73
ELNINO PARFUM
Jaguar Classic Red Woda toaletowa 100ml + Próbka Gratis!
55.99
AromaDream.eu

Parametry

Producent:Jaguar
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 100 ml

Opis

Wysokiej jakości pachnidła producenta Jaguar od lat są synonimem wymyślnego stylu i elegancji. Aromaty są dedykowane pewnym siebie mężczyznom, którzy wiedzą, czego oczekują od życia i nie nie boją się nowych wyzwań.

Znakiem rozpoznawczym firmy jest występowanie ziołowych oraz korzennych akordów, obok których nie sposób przejść obojętnie. W zależności od wybranego zapachu można liczyć na uwodzicielskie kompilacje aromatów, które zadowolą najszczególniej wybrednych kupujących.

W Polsce firma Jaguar cieszy się bardzo korzystną renomą i jest przystępna w najlepszych drogeriach i perfumeriach. W dodatku za pośrednictwem naszego sklepu internetowego mogą Państwo wybrać swoje ulubione zapachy, decydując się na jedną z wielu ekskluzywnych propozycji firmy Jaguar.

proponujemy kultowe wody kolońskie oraz wody toaletowe Jaguar, które od wielu lat cieszą się podziwm na światowym rynku. W naszej perfumerii można znaleźć klasyczne linie zapachowe, takie jak: Jaguar Classic Amber, Jaguar Classic Black, Jaguar Classic Gold czy Jaguar Classic Red.

Każda z nich różni się niepowtarzalną kompozycją zapachową stopniem intensywności. Szczególnym powodzeniem wśród naszych klientów cieszą się ergonomiczne wkłady, które udostępniamy w atrakcyjnych cenach.

W stałej ofercie sklepu znajduje się także linia zapachowa Jaguar Excellence eksponująca się zmysłowym aromatem. Kuszącye propozycje sygnowane tą popularną marką przypadną do gustu panom preferującym zdecydowane kombinacje zapachów.

W wielu produktach można wyczuć nutkę korzenną, a także drzewną. Warto także zwrócić uwagę na perfumy na bazie piżma, jak chociażby wspomnianą linię Jaguar Classic Gold. To strzał w dziesiątkę dla osób, które na co dzień z ochotą wybierają zdecydowane aromaty.

Gorąco zapraszamy do naszej perfumerii każdego mężczyzny, który lubi konwencjonalne kombinacje zapachowe w energiczniejszej odsłonie. Duży dobór artykułów producenta Jaguar z całą pewnością przypadnie do gustu wielu konsumentom.

równocześnie pragniemy zapewnić, iż nasz asortyment jest oryginalny i pochodzi z pewnego źródła.