Kenzo Jungle Men 100ml EdT promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Kenzo Jungle Men 100ml EdT oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 127.13 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-39%
KENZO Kenzo Jungle Homme woda toaletowa 100 ml dla mężczyzn
127.13
ELNINO PARFUM
KENZO Kenzo Jungle Homme woda toaletowa 100 ml dla mężczyzn
127.42
E-Glamour.pl
Kenzo Jungle Homme EdT Men 100 ml
136.50
iperfumy.pl
Kenzo Jungle Homme, woda toaletowa, 100ml (M)
158.20
Hairstore.pl
Kenzo Jungle Men, Woda toaletowa, 100ml
165.00
OnlinePerfumy.pl
Kenzo Jungle (M) woda toaletowa 100ml
166.00
Ekskluzywna.pl
Kenzo Jungle (M) woda toaletowa 100ml
207.00
Ekskluzywna.pl

Parametry

Producent:Kenzo
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 100 ml

Opis

inne aukcje

o mnie

zadaj pytanie

komentarze

dodaj do ulubionych

O INDIZIO Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2008 roku. Zajmujemy się sprzedażą selektywnych kosmetyków. Proponujemy Państwu: - najniższe ceny na rynku- profesjonalną pomoc przy wyborze zapachu,- spory asortyment (ponad 1000 aromatów),- gwarancja oryginalności i legalne pochodzenie naszego asortymentu. Sklep stacjonarny z dużym wyborem testerów umożliwia Państwu przetestowanie zapachów przed zakupem.
AUKCJA NA KTÓREJ JESTEŚ DOTYCZY: KENZO POUR HOMME JUNGLE EDT - WODA TOALETOWA100ML towar
WITAM SERDECZNIE! Jesteśmy zaszczyceni Twoją wizytą na naszej aukcji. Mamy nadzieję, iż w naszej ofercie wynajdziesz interesujący Ciebie aromat.
Sprzedajemy tylko i wyłącznie oryginalne perfumy!
Dla nas zadowolenie klientów jest najważniejsze!

CHARAKTERYSTYKA TOWARÓW
produkt pachnidła oryginalne, pełnowartościowe, w sklepowym zafoliowanym opakowaniu ( z wyjątkiem tych których marka nie foliuje ).
TESTER perfumy oryginalne, pełnowartościowe, w ekonomicznym kartoniku z odpowiednimi oznaczeniami iż jest to tester, może być także pozbawiony kartonika oraz korka. Tańszy od zwykłego artykułu.
UNBOX pachnidła oryginalne, pełnowartościowe, flakon skrupulatnie taki sam jak w wersji produkt, pozbawiony pudełka, może nie posiadać korka. Tańszy od zwykłego artykułu.
Dla Państwa bezpieczeństwa, każda aukcja ma kilka szczegółowych zdjęć. Dzięki nim możecie bez problemu stwierdzić, iż nasze pachnidła to nie kopie oryginałów.