Prada Luna Rossa Men 100ml EdT promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Prada Luna Rossa Men 100ml EdT oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 164.34 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-49%
Prada Luna Rossa
164.34
Perfumeria platinium
Prada Luna Rossa Woda toaletowa 100ml + Próbka Gratis!
213.99
AromaDream.eu
Prada Luna Rossa woda toaletowa 100 ml dla mężczyzn
218.09
E-Glamour.pl
Prada Luna Rossa woda toaletowa 100 ml dla mężczyzn
220.90
ELNINO PARFUM
Prada Luna Rossa, Woda toaletowa, 100ml
222.00
OnlinePerfumy.pl
Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa 100ml + Próbka Gratis!
234.99
AromaDream.eu
Prada Luna Rossa EdT Men 100 ml
278.50
iperfumy.pl
PRADA LUNA ROSSA WODA TOALETOWA 100ML
319.99
Jokasklep.pl

Parametry

Producent:Prada
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 100 ml

Opis

Początki znanego dziś na całym świecie domu mody Prada były związane z Mediolanem. Tam właśnie swój mały sklepik z wyrobami skórzanymi w 1913 otworzyli dwaj bracia: Mario i Martino Prada, którzy dość błyskawicznie zdecydowali się na dobór nazwy dla swojego przedsiębiorstwa odtąd znanego jako Fratelli Prada.

W asortymencie znalazły się rękawiczki, torby i walizki, które do dziś stanowią ważną część asortymentu. Gdy w 1919 bracia Prada dostąpili zaskakującego zaszczytu i zostali wybrani jako dostawcy dworu królewskiego oznaczało to rozwój przedsiębiorstwa i wzrost jego prestiżu.

Temu wyróżnieniu Prada zawdzięcza także prawo do użytkowania symbolu królewskich węzłów domu Savoye. Prawdziwie ekscytująca okazała się być jednak epoka Prady, gdy przedsiębiorstwo w trzecim pokoleniu przejęła w swe ręce Muccia Prada w 1978 roku.

Wylansowane poprzez nią połyskujące czarne torebki nie tylko rozsławiły producenta Prada, ale też zmieniły jej oblicze. Produkty o raczej klasycznym charakterze stopniowo ustąpiły miejsca wyszukanym wykwintnym kreacjom, jak czarny plecak z nylonu Pocone, dzięki którym Prada pozostała przyjęta w poczet firm o randze światowej.

Dziś Prada to nie tylko torebki z najwyższych półek, lecz też delikatne buty, ubrania i cała gama akcesoriów włącznie z nie mniej pożądanymi okularami tej producenta. Zainteresowani znajdą także w sklepach Prady komórki i smartphony.

Stosunkowo niedawno do programu artykułów dołączyły także pachnidła. W 2004 pojawiły się na rynku perfumy o nazwie identycznej z domem mody. W 2006 roku pojawił się także ich męski odpowiednik „Prada Man".

Ostatnimi nowościami na rynku okazała się być linia perfum żeńskich „Infusion", która doczekała się wielu typów: obok „Infusion d'Iris" wynajdziemy także „Infusion de Fleur d'Oranger", „Infusion de Tubereuse", „Infusionde Vetiver", a także dla mężczyzn: „Infusion d'Homme".Warto także wspomnieć o renomowanych kreacjach „Amber" i linii „Candy".

Ta ostatnia kreacja z 2011 roku idealnie oddaje charakter wielu artykułów tej marki: jest wyszukanym aromatem w ekskluzywnym, ekstrawaganckim opakowaniu. Wylansowała je Daniela Andrier, komponując ten zapach na bazie zdecydowanych zapachów piżma, styraksu, wanilii i karmelu.

optymalnie do tego orientalnego zapachu wybrano flakon: cylinder o smukłych proporcjach i atrakcyjnym rozwiązaniu kolorystycznym. W trakcie gdy dno flakonu jest zabarwione na czerwono, jego wnętrze wypełnia ciepła żółć perfum.

Całości dopełnia opaska w ostrym różowym kolorze w górnej części flakonu i złote dodatki: ozdobny napis i dozownik w profilu płaskiego kapelusza. Reklamowy spot z Lea Seydoux uzmysławia jednoznacznie, iż te perfumy są przeznaczone tylko dla kobiet samoświadomych, które wiedzą, czego chcą i które bez zastanowienia po to sięgają.