Versace Dylan Blue Men 50ml EdT promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Versace Dylan Blue Men 50ml EdT oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 129.09 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Versace Pour Homme Dylan Blue woda toaletowa 50 ml dla mężczyzn
129.09
E-Glamour.pl
Versace Pour Homme Dylan Blue woda toaletowa 50 ml dla mężczyzn
142.58
ELNINO PARFUM
VERSACE Pour Homme Dylan Blue EDT 50 ml Dla Panów
154.60
ParfumClub

Parametry

Producent:Versace
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 50 ml

Opis

perfumy Versace perfumy Versace to synonim najwyższego luksusu. Markę założył w 1978 roku Gianni Versace, który już od najmłodszych lat projektował ubrania uwydatniające się innowacyjnym, niekiedy wręcz ekscentrycznym krojem.

Jego odważne kreacje miały odzwierciedlać połączenie mody i sztuki, w które głęboko wierzył. Dzięki oryginalnym projektom wykraczającym poza ramy swej epoki Versace prędko stał się znaną osobistością.

Popularność przyniosły mu spersonalizowane ubrania, które miały odzwierciedlać osobowość noszących je osób. Na tle jednolitej mody tamtego okresu barwne kolekcje włoskiego projektanta były prawdziwym novum.

W 1981 roku na rynku pojawiły się pierwsze perfumy Versace, nazwane imieniem i nazwiskiem ich twórcy. Tak jak kreacje tej wytwornej producenta, tak i jej zapachy są zarazem naturalne i wyrafinowane, wyszukane i postępowe.

Sprzedawane są obecnie w ponad 80 krajach na całym świecie.E-Glamour proponuje Państwu obszerny asortyment artykułów producenta Versace: perfumy i wody toaletowe w linii damskiej i męskiej, dezodoranty, testery, wody po goleniu oraz wyszukane zestawy kosmetyków.

W ofercie najpopularniejsze kombinacje zapachowe: pachnidła Versace Crystal Noir, Versace Women, Versace Versense, Versace Pour Homme, Versace Man Eau Fraiche, Versace Eros i niemało innych. Skrupulatną charakterystykę i skład każdego z nich znajdą Państwo na stronie produktu.

Polecamy też odlewki w niebanalnej cenie, które pozwolą zapoznać się z wybranym zapachem. Zapraszamy do zakupu jednych z najistotniej oryginalnych i elitarnych perfum na świecie!Copyright © E-Glamour.pl