Versace Eros Men 50ml EdT promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Versace Eros Men 50ml EdT oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 133.43 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
Versace Eros woda toaletowa 50 ml dla mężczyzn
133.43
ELNINO PARFUM
Versace Eros woda toaletowa 50 ml dla mężczyzn
134.93
E-Glamour.pl
Versace Eros, Woda toaletowa, 50ml
144.00
OnlinePerfumy.pl
Versace Eros - woda toaletowa 50 ml - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
153.00
Mall.pl
Versace Eros, woda toaletowa, 50ml (M)
159.50
Hairstore.pl
VERSACE Eros EDT 50ml + ASB 50ml + SHOWER GEL 50ml
169.00
Pachnidełko
Versace Eros (M) woda toaletowa 50ml
177.00
Ekskluzywna.pl

Parametry

Producent:Versace
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 50 ml

Opis

pachnidła Versace perfumy Versace to synonim najwyższego luksusu. Firmę założył w 1978 roku Gianni Versace, który już od najmłodszych lat projektował ubrania wyróżniające się innowacyjnym, niekiedy wręcz ekscentrycznym krojem.

Jego odważne kreacje miały odzwierciedlać połączenie mody i sztuki, w które głęboko wierzył. Dzięki oryginalnym projektom wykraczającym poza ramy swojej epoki Versace momentalnie stał się znaną osobistością.

Popularność przyniosły mu spersonalizowane ubrania, które miały odzwierciedlać osobowość noszących je osób. Na tle jednolitej mody tamtego okresu barwne kolekcje włoskiego projektanta były prawdziwym novum.

W 1981 roku na rynku pojawiły się pierwsze perfumy Versace, nazwane imieniem i nazwiskiem ich twórcy. Tak jak kreacje tej luksusowej producenta, tak i jej aromaty są zarazem naturalne i wymyślne, szykowne i innowacyjne.

Sprzedawane są aktualnie w ponad 80 krajach na całym świecie.E-Glamour oferuje Państwu pokaźny asortyment towarów firmy Versace: perfumy i wody toaletowe w linii damskiej i męskiej, dezodoranty, testery, wody po goleniu, a także eleganckie zestawy kosmetyków.

W ofercie najpopularniejsze kompozycje zapachowe: pachnidła Versace Crystal Noir, Versace Women, Versace Versense, Versace Pour Homme, Versace Man Eau Fraiche, Versace Eros i sporo innych. Staranną charakterystykę i skład każdego z nich znajdą Państwo na stronie artykułu.

Polecamy również odlewki w atrakcyjnej cenie, które pozwolą zapoznać się z wybranym aromatem. Zapraszamy do zakupu jednych z najmocniej oryginalnych i elitarnych perfum na świecie!Copyright © E-Glamour.pl