Versace Pour Homme 100ml EdT promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Versace Pour Homme 100ml EdT oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 148.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
Versace Versace Man, Woda toaletowa, 100ml
148.00
OnlinePerfumy.pl
Versace Pour Homme EdT Men 100 ml
184.80
iperfumy.pl
Versace pour Homme, Woda toaletowa, 100ml
188.00
OnlinePerfumy.pl
Versace Pour Homme woda toaletowa 100 ml dla mężczyzn
191.99
E-Glamour.pl
Versace Pour Homme Woda toaletowa 100ml
194.03
WomenStore.pl
Versace Pour Homme woda toaletowa 100 ml dla mężczyzn
202.99
ELNINO PARFUM
Versace Pour Homme (M) woda toaletowa 100ml
230.00
Ekskluzywna.pl

Parametry

Producent:Versace
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 100 ml

Opis

perfumy Versace perfumy Versace to synonim najwyższego luksusu. Markę założył w 1978 roku Gianni Versace, który już od najmłodszych lat projektował ubrania akcentujące się innowacyjnym, niekiedy wręcz ekscentrycznym krojem.

Jego odważne kreacje miały odzwierciedlać połączenie mody i sztuki, w które głęboko wierzył. Dzięki oryginalnym projektom wykraczającym poza ramy swojej epoki Versace prędko stał się znaną osobistością.

Popularność przyniosły mu spersonalizowane ubrania, które miały odzwierciedlać osobowość noszących je osób. Na tle jednolitej mody tamtego okresu barwne kolekcje włoskiego projektanta były prawdziwym novum.

W 1981 roku na rynku pojawiły się pierwsze pachnidła Versace, nazwane imieniem i nazwiskiem ich twórcy. Tak jak kreacje tej wytwornej marki, tak i jej zapachy są zarazem naturalne i wyszukane, gustowne i nowoczesne.

Sprzedawane są obecnie w ponad 80 krajach na całym świecie.E-Glamour proponuje Państwu pokaźny asortyment towarów firmy Versace: pachnidła i wody toaletowe w linii kobiecej i męskiej, dezodoranty, testery, wody po goleniu i wytworne zestawy kosmetyków.

W ofercie najpopularniejsze kompilacje zapachowe: pachnidła Versace Crystal Noir, Versace Women, Versace Versense, Versace Pour Homme, Versace Man Eau Fraiche, Versace Eros i mnóstwo innych. Staranną charakterystykę i skład każdego z nich znajdą Państwo na stronie artykułu.

Polecamy w dodatku odlewki w niebanalnej cenie, które pozwolą zapoznać się z wybranym zapachem. Zapraszamy do zakupu jednych z najbardziej oryginalnych i wytwornych perfum na świecie!Copyright © E-Glamour.pl