Wózek 3w1 Foppapedretti Iwood Jeans Granatowy promocja 2018

Cena3090.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.

Parametry

Producent:Foppapedretti
Kategoria:Wózki wielofunkcyjne

Opis

System podróżowania iWood to pierwsze trio na świecie z drewnianą i aluminiową ramą. Wózek wielofunkcyjny 3w1 Foppapedretti Iwood Jeans Granatowy przeznaczony dla dzieci od 0 miesięcy do około 3 lat. Iwood Jeans Granatowy 3w1 to idealny dobór dla Ciebie, jeśli oczekujesz czegoś więcej niż jedynie wózka.

Wielofunkcyjny wózek to ergonomiczne rozwiązania, perfekcyjny design i kompletnego (złożonego z gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego) zestawu od pierwszych dni życia aż do ok 3 roku życia waszych pociech.

zastosowana w wózku innowacyjna rama pozostała tak zaprojektowana, żeby zapewnić nietrudne przemieszczanie się z wózkiem i komfortowe pokonywanie wszelkich nierówności. Dzięki temu zapewnia najwyższy komfort i wygodę dla dziecka.

Gondola asygnowany od pierwszych dni życia Twojego dziecka.dostosowuje się do ramy dzięki komfortowemu systemowi mocowania / uwalniania. Wyekwipowany w oddychającą podstawę i regulowane oparcie aż w 3 pozycjach.

dostosowywane zadaszenie oraz zdejmowaną osłonę. Poręczny uchwyt do przenoszenia. Gondola nie jest asygnowana do przewozu dzieci w samochodzie. Spacerówka Dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 15 kg (około 3 lat).

Rama z drewna i aluminium jest łatwa do zamknięcia. Obrotowe przednie koła z blokadą. Pedał hamulca postojowego. Odwracalne siedzenie (przodem do kierunku jazdy lub tyłem do kierunku jazdy), z regulowanym podnóżkiem.

dostosowywane oparcie, 5-punktowy pas bezpieczeństwa. Regulowany podłokietnik ochronny otwierany. Rękojeść ze sztucznej skóry, regulowana. W zestawie pokrowiec na nóżki i pokrowiec przeciwdeszczowy. Fotelik Samochodowy / Nosidełko asygnowany dla grupy 0+, od urodzenia do 13 kg (około 15 miesięcy).

Łatwo dopasowuje się do ramy dzięki komfortowemu systemowi mocowania / uwalniania. Siedzisko anatomiczne. Wyposażony w zdejmowaną osłonę przeciwsłoneczną i wewnętrzne pokrycie na pierwsze kilka miesięcy. Może być stosowany jako kołyska z systemem kołysania i jako nosidełko.

wyekwipowany w komfortowy dostosowywany uchwyt do przenoszenia. Zgodny z regulacjami europejskimi ECE R44 / 04 W zestawie poręczna torba na podręczne rzeczy. Waga: Fotelik: 3,8 kg Gondola: 4,6 kg Rama i spacerówka: 13,2 kg Stelaż: 8,8 kgRama i fotelik samochodowy: 11,8 kg.

wymiary: Wózek rozłożony: Wysokość: 117 cm Długość: 88 cm Szerokość: 62 cmWózek złożony: Wysokość: 53 cm Długość: 85 cm Szerokość: 62 cm Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, dokument: EN 1888:2012